Публічний виступ урбаніста й архітектурного дизайнера Дена Кінкеда (США) «Візії майбутнього: ефективність урбанізації. Перетворення постіндустріальних міст».Книжковий Арсенал

Ден Кінкед

США

Архітектор, спеціаліст з урбаністики. Ден Кінкед викладає на випускному курсі Архітектурної студії Коледжу архітектури Таубмана й на відділенні міського планування в Університеті штату Мічиган. Його дослідницька та керівна діяльність включає роботу члена Консультативної ради Державного департаменту США з розгляду заявок на участь у Венеційській бієннале 2016 року і графічного консультанта Світового банку з питань урбанізації.

Володар численних нагород і відзнак, серед яких — нагорода «Міський лідер» на конференції «Авангард у наступному місті»; Дизайнерська нагорода за мистецьку будівлю Веллс-холу Мовного центру Університету штату Мічиган від Американського інституту архітектури в Мічигані; Дизайнерська нагорода за стратегічний структурний план майбутнього Детройта від Мічиганського відділення ASLA (Американського товариства ландшафтних архітекторів); Нагорода ім. Деніела Барнгема за стратегічний структурний план майбутнього Детройта від Мічиганської асоціації планування.

Пов'язані події

YouTube video