Безпека та зручностіВідвідувачам


Безпека та зручності

Шановний відвідувачу!

Для нас дуже важлива ваша безпека, тому просимо дотримуватись правил перебування у Мистецькому арсеналі.

У разі оголошення повітряної тривоги просимо негайно пройти в укриття та залишитися там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнане укриття.

Для вашої зручності схеми евакуації будуть розміщені на території Мистецького арсеналу, а зовні будівлі — вказівники з інформацією про те, як пройти до укриття. Також схему евакуації можна буде переглянути у друкованому путівнику Фестивалю. Шукайте його у вільному доступі на адміністративній стійці у вхідній зоні.

Найближчі укриття: підвальне приміщення в правому крилі Старого Арсеналу; вул. Лаврська, 4; вул. Мазепи, 13; вул. Мазепи, 16.

Робота Фестивалю відновлюється через 30 хвилин після закінчення повітряної тривоги.

Робота Фестивалю не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 19:30 або пізніше.

Ви можете повторно скористатися квитком в той же день у разі оголошення повітряної тривоги. Докладніше про квитки за посиланням.

Важливо!

Щоб підвищити рівень безпеки, цього року при вході на територію фестивалю стоятимуть рамки металодетектора.

Просимо не брати з собою травматичну, газову, пневматичну, вогнепальну та холодну зброю, а також травматичні металеві предмети, вибухові, легкозаймисті та наркотичні речовини, алкогольні напої. Усе це служба охорони вилучить або буде змушена відмовити вам у вході на Фестиваль.

Якщо ви носите слуховий апарат чи маєте кардіостимулятор, скажіть про це працівнику охорони до того, як пройти крізь рамку. Проходження крізь рамку не має вплинути на роботу таких пристроїв, але металеві компоненти можуть викликати звукові сигнали.

Просимо мати при собі паспорт-посвідку про імплантований пристрій — у разі необхідності працівник проведе огляд ручним металошукачем.

В умовах воєнного стану в Україні та згідно з нормативно-правовими актами, прийнятими органами державної влади у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, а також з метою запобігання виникнення або усунення загрози життю і безпеці осіб, інтересам суспільства або держави, забезпечення громадського порядку, Організатор Фестивалю залишає за собою право вносити зміни до програми та порядку проведення Фестивалю з подальшим повідомленням всіх зацікавлених осіб, шляхом розміщення нововведень на сайті Книжкового Арсеналу та в соціальних мережах.

До уваги власників домашніх тварин. Перебування домашніх улюбленців у приміщеннях Фестивалю дозволено лише на руках у власників. У вуличному просторі Фестивалю та в укритті заборонено перебувати з собаками без повідка (Постановою КМУ від 10.11.2021 р. № 1164). Звертаємо увагу, що на території Книжкового Арсеналу перебуватиме велика кількість людей, що може стресувати вашого домашнього улюбленця.

Ми прагнемо, аби ваше перебування у Мистецькому арсеналі було приємним та комфортним. 

У жіночих та чоловічих туалетах встановлені пеленатори, які допоможуть зручно перевдягнути ваше малятко. Це можна також зробити і в кімнаті для батьків з немовлятами, яка розташована у вхідній зоні правого крила. Якщо раптом вашому немовляті буде потрібен підгузок, а у вас його не виявиться в достатній кількості, зверніться, будь ласка, до адміністратора.

Батьки з маленькими дітьми можуть скористатись безкоштовним прокатом дитячих візочків. Для цього необхідно звернутись до адміністратора виставки та мати документ, що підтверджує особу.

Люди з інвалідністю можуть безкоштовно скористатися візочками та інвалідними ходунками для маломобільних людей. Якщо ви потребуєте супроводу під час відвідування виставки, будь ласка, зверніться до стійки адміністраторів або сконтактуйте з нами за контактними даними нижче.

Ми будемо вдячні вам за звернення, якщо у вас виникатимуть запитання. Будь ласка, сконтактуйте з нами за телефоном +380 98 416 40 63 або ж напишіть нам на пошту [email protected].