Безпека та зручностіВідвідувачам


Безпека та зручності

Шановні відвідувачі!

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги просимо вас негайно пройти в укриття і залишатись там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнане укриття.

  • Робота виставки відновиться після закінчення повітряної тривоги.
  • Робота виставки не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 18:30 або пізніше.

Ми прагнемо, аби ваше перебування у Мистецькому арсеналі було приємним та комфортним.

У жіночих та чоловічих туалетах встановлені пеленатори, які допоможуть зручно перевдягнути ваше малятко. Це можна також зробити і в кімнаті для батьків з немовлятами, яка розташована у вхідній зоні правого крила. Якщо раптом вашому немовляті буде потрібен підгузок, а у вас його не виявиться в достатній кількості, зверніться, будь ласка, до адміністратора виставки/фестивалю.

Батьки з маленькими дітьми можуть скористатись безкоштовним прокатом дитячих візочків. Для цього необхідно звернутись до адміністратора та мати документ, що підтверджує особу.

Люди з інвалідністю можуть безкоштовно скористатися візочками та інвалідними ходунками для маломобільних людей. Якщо ви потребуєте супроводу під час відвідування виставки чи фестивалю, будь ласка, зверніться до стійки адміністраторів або зконтактуйте з нами за контактними даними нижче.

Запитання

Ми будемо вдячні вам за звернення, якщо у вас виникатимуть запитання. Будь ласка, сконтактуйте з нами за телефоном +380 98 416 40 63 або ж напишіть нам на пошту [email protected].