Правила перебуванняВідвідувачам


Правила перебування

Ми раді вітати Вас на території Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Задля вашої безпеки та комфорту всіх відвідувачів просимо дотримуватись правил перебування на території Мистецького арсеналу під час відвідування виставки «Співіснування з темрявою» (з 9 листопада 2023 до 25 лютого 2024 року).

На території не дозволяється:

 • палити у приміщеннях Мистецького арсеналу та за межами спеціально визначених місць у вуличному просторі Комплексу;
 • перетинати огорожу та заходити до приміщень, що не є задіяними в експозиції, у тому числі, до технічних приміщень;
 • здійснювати без попереднього узгодження із адміністрацією професійну фото- та відео-зйомку з використанням штативу;
 • приносити вогнепальну зброю, колючі та ріжучі предмети, вибухонебезпечні, вогненебезпечні, легкозаймисті, отруйні та інші речовини (у разі підозри служба охорони залишає за собою право вибіркової перевірки особистих речей відвідувачів);
 • здійснювати будь-які комерційні послуги, зокрема екскурсійні, попередньо не погоджені з адміністрацією;
 • іншими способами порушувати громадський порядок.

❗️Звертаємо увагу, що на території Мистецького арсеналу може перебувати велика кількість людей, що може стресувати вашого домашнього улюбленця. Тому перебування з домашнім улюбленцем дозволено лише на руках у власників.

Також просимо Вас разом з нами сприяти захисту та збереженню об’єктів культурної спадщини. Саме тому у виставкових просторах на території Мистецького арсеналу не можна:

 • торкатися експонатів, вітрин, інсталяцій, якщо поруч немає відповідного дозволу чи заклику;
 • заходити за обмежувальні смуги перед експонатами або навколо них;
 • виносити з галерей експонати, техніку, прилади, матеріали;
 • знаходитися у виставковій експозиції із харчовими продуктами й напоями (це можливо лише у спеціально обладнаних місцях);
 • розклеювати або розповсюджувати друковану продукцію.

Відвідувачі, які порушують встановлений порядок, можуть бути виведені з території Комплексу та притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Просимо звернути Вашу увагу, що діти, віком до 14 років повинні перебувати на території Комплексу виключно у супроводі дорослих.

Вартість відвідування, розклад роботи Комплексу та кас Ви можете знайти на нашому сайті або на касі.

Придбання квитка на відвідування культурно-мистецького заходу, або відвідування заходу на підставі запрошення, є акцептом договору оферти, на надання послуг НКММК «Мистецький арсенал» із відвідування культурно-мистецького заходу та підтверджує те, що Ви ознайомились із Правилами поведінки, розміщеними на цьому сайті та біля каси НКММК «Мистецький арсенал» (в порядку ст. 641-642 Цивільного кодексу України).

Відвідувач погоджується їх дотримуватись, а також самостійно несе відповідальність за наслідки, які можуть настати в результаті порушення Правил поведінки, в тому числі, але не виключно за майнову шкоду, яка може бути нанесена здоров’ю, життю відвідувачів та/або третіх осіб, та/або експонатам тощо.

Вдячні за Ваше розуміння та підтримку.