Підліткова РадаОсвітнє

Підліткова Рада

Підліткова Рада Мистецького арсеналу — група активних підлітків (12–16 років), яка долучається до діяльності музею як волонтери-стажери і куратори/кураторки власних проєктів у межах роботи освітнього відділу Мистецького арсеналу.

Основна ідея — дати можливість підліткам побачити музейну інституцію зсередини та безпосередньо долучитися до її роботи. Ми запрошуємо підлітків до створення освітньої компоненти виставок, роботи NEOсвітнього простору, до волонтерства на Книжковому Арсеналі та NEOсвітньому Арсеналі.

Поміж реалізованих Підлітковою Радою проєктів: авторські екскурсії виставками «Кирил Проценко. Палкий» та «Швидкорозчинний час», квест у доповненій реальності виставкою «Дивовижні історії Криму», експозиція виставки «Супермозок» (на основі робіт учнів мистецьких шкіл) у межах фестивалю «NEOсвітній Арсенал-2020», театралізовані екскурсії виставкою «Футуромарення».

Щоразу ми проводимо ознайомчу зустріч із групою, коригуємо програму, враховуючи зацікавлення та побажання підлітків.
Склад Підліткової Ради є флюїдним: щороку проводиться новий набір. 

Слідкуйте за новинами Мистецького арсеналу на сайті та в соцмережах. Якщо у вас залишилися запитання, напишіть нам: [email protected]