СусідиКнижковий Арсенал

Сусіди

Куратори: Pictoric / Олег Грищенко, Анна Сарвіра, Олена Старанчук

Клуб ілюстраторів Pictoric шостий рік поспіль презентує під час фестивалю міжнародну виставку ілюстрації, де об’єднує в експозиції провідних сучасних художників з України та інших країн світу. В контексті провідної теми цьогорічного Книжкового Арсеналу, акцентується на широкій лекційній та практичній програмі від запрошених європейських ілюстраторів з Німеччини, Австрії, Угорщини, Чехії. Адже добросусідство, партнерство і співпраця – це насамперед обмін досвідом, тенденціями, думками про майбутнє та відповідальність за нього.

З іншого боку, виставка ілюстрації має на меті показати свої широкі можливості в сучасному мистецькому світі, де вона сусідує не лише з книжковим текстам, а переходить у повноцінні графічні твори, стрит-арт, ставить важливі соціальні та культурні питання, й що найголовніше – допомагає їх розв’язувати. Сусіди – це не тільки друзі, знайомі, приємні та неприємні особи, а й яскраві візуальні образи, що живуть із нами з дитинства, формують світогляд, супроводжують впродовж життя, наснажують. Виставка ілюстрації «Сусіди» дає змогу познайомитися зі зрізом різних стилів європейської ілюстрації, темами, до яких звертаються художники і, звісно ж, подискутувати про це.

Упродовж фестивалю відбуватимуться практичні воркшопи від запрошених гостей, творчі зустрічі та дискусія про сучасну ілюстрацію. Українські ілюстратори, видавці, письменники, журналісти, студенти зможуть поспілкуватися з майстрами, обмінятися досвідом і домовитися про майбутні проекти.

Учасники проекту: Катрін Штанґль (Німеччина), АТАК / Ґеорґ Барбер (Німеччина), BOICUT / Юрґен Фрісінґер (Австрія), Марріан Марай (Угорщина).

Партнери: Sky Art Foundation