Майстерня шрифту і каліграфії «Літери»Книжковий Арсенал

Майстерня шрифту і каліграфії «Літери»

Кураторка Алла Калініченко

Організатор школа каліграфії «Арт і Я»

Літери спілкуються з глядачем у текстах книжок, у формальних повідомленнях, у лаконічних вивісках, артистичних постерах та цифрових комунікаціях. Це більше, ніж просто форми на позначення звуків, в них закладена історія, культура, характер, ідея автора. Людина, що створює текст, має потужну можливість розібратися в цих особливостях, щоб влучно підібрати шрифт і передати гармонійну ідею. Так глядачу залишається просто сприймати та отримувати враження.

Запрошуємо вас отримати свої враження від літер, що створені сучасними українськими каліграфами та шрифтовими дизайнерами. В рукописних текстах, в арт-роботах, в інтерактивних інсталяціях, перформансах каліграфів тощо. Літери передадуть форми стилей, мов, історичних та сучасних шрифтів, що сусідять один з одним і мають значний взаємовплив.

У просторі виставки для кожного гостя – інтерактивний практичний стіл. Це місце, де можна власноруч відтворити форми літер та спробувати каліграфічні інструменти в рамках програми майстер-класів, або в будь-який інший момент.

В проекті «Літери» беруть участь Вероніка Чебаник, Вікторія та Віталіна Лопухіни, Закентій Горобйов, Анна Єгорова, Євген Берд, Катя Яцушек, Василь Чебаник, Наталія Ком’яхова, Кирило Ткачов, Олександра Манькута, Наталія Гут, Євген Спіжовий, Анна Сезон, а також інші майстри та студенти школи каліграфії.