Місто книгКнижковий Арсенал

Місто книг

Організатор: ТАМ.театр – Театр анімаційного мистецтва

Якби літературні персонажі були нашими сусідами, то де б можна було їх зустріти? Ймовірно, в сусідньому будинку, лісі або й у публічного просторі. Переосмисливши тему цьогорічного фестивалю про сусідство, автори вирішили створити простір, де поруч співіснуватимуть уявний світ книжок і реальні люди.

«Місто книг» поєднає кілька фантазійних локацій для ігор і відпочинку дітей та дорослих, де живуть герої дитячих казок. Кожна зона матиме свій принцип інтеракції.

Глядачів зустрінуть уже класичні герої українських книжок – Іван Сила, Пан Коцький і Фарбований Лис, оживити яких зможе спробувати кожен охочий.

Заховатися від ярмарку можна буде в лісі, а там і зустрітися з персонажами Туконі, Хухами Моховинками та іншими чудернацькими створіннями.

Десь поміж локацій визирають будинки, всередині яких ведуть свої буденні справи Синьоморді, пес Плутон та їхні сусіди. Відвідувачі зможуть змінювати деталі їхнього побуту і створювати нові історії.

У «Місті книг» можна побачити навіть колони-трансформери з обличчям Чудового Чудовиська, тулубом Мікробота і ногами звичайного собі гостя фестивалю, а ще можна створити власного сусіда колажну істоту, якої ще донедавна не існувало.

«Театр анімаційного мистецтва» ставить за мету краще познайомити відвідувачів із українськими класичними і сучасними літературними героями та поєднати їхні образи з побутовим і природним контекстом. Адже кожна прочитана книжка має своє місце у світогляді людини. Яскравіших вражень образам і книжковим історіям надає інтерактивний формат інсталяції, що заохочує дітей і дорослих зануритися в простір гри та відчути себе сусідами давно відомих або ще незнайомих персонажів. І є сподівання, що такий досвід пожвавить інтерес до літератури.