Програма науково-популярного журналу «Куншт»Книжковий Арсенал

Програма науково-популярного журналу «Куншт»

Організатор: команда журналу «Куншт»

Всесвіт не зобов‘язаний бути зрозумілим, однак нам так кортить його пізнати. Чому і як ми опинилися тут? Чи ми одні у Всесвіті? До чого призведуть розробки штучного інтелекту, зміна генетичного коду та космічні колонізаторські місії? Допитливість людського розуму є тією силою, що рухає поступ вперед та визначає горизонт майбутнього. Але чи не перейдемо ми межу?

У межах науково-популярної програми від журналу «Куншт» тривають спроби дізнатися, як вчені бачать майбутнє і чи станемо ми загрозою для самих себе. За кисневим коктейлем відвідувачі поспілкуються з українськими дослідниками й отримають відповіді на свої запитання; навчаться захищатись від псевдонаукових маніпуляцій; дізнаються, хто і навіщо робить науку цікавою в Україні, та споглядатимуть, у який спосіб вона поєднується з мистецтвом. Окрім презентацій науково-популярного нон-фікшну, ви зможете спробувати майбутнє на смак: вегансько-марсіанська їжа, морозиво з рідкого азоту й роботи-офіціанти — все це в унікальному кулінарному проекті «Кафе майбутнього».

Науково-популярний журнал «Куншт» — це сучасний дизайн і тексти про те, як змінюється світ. Автори видання розповідають, що вченим відомо про Всесвіт і куди спрямовані їхні пошуки. З кожним наступним випуском журнал не лише розширює межі відомого, а й доводить, що наука, якою б складною вона не була, все ж не позбавлена краси та творчості.