Творці майбутньогоКнижковий Арсенал

Творці майбутнього

Бізнес-майданчик «Книжкового Арсеналу»

Управлінець — це той, хто займається передусім майбутнім. Його професія — конструювати завтрашні проекти. Кожне його рішення впливає на майбутнє системи, за яку він відповідальний, країни, світу. Чи це 20 років чи 20 хвилин — у будь-якому разі це про прийдешнє, і радіус його впливу залежить від масштабу мислення. Від спроможностей і якості цих рішень буде залежати і наше майбутнє.

Бізнес-майданчик «Книжкового Арсеналу» — це інтелектуальна платформа, де управлінці зустрічаються, аби поділитися бізнес-мудрістю, подискутувати про моделі нашого майбутнього та зрозуміти, як навчитися створювати якісні управлінські рішення для його досягнення.

Приводом для кожної дискусії є поява свіжих бізнес-книг, які ми відібрали, аби максимально покрити спектр тем, відповідних фокусуванню. Ми будемо говорити як про організаційний розвиток підприємств чи завтрашній день інноваційних ІТ-компаній в Україні, так і про персональний розвиток управлінця та нові парадигми мислення.

Куратор програми — Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs]. Співорганізатори: Видавництво Старого Лева, «Наш Формат», «Клуб Сімейного Дозвілля», Yakaboo.

Партнери бізнес-майданчика: Kyivstar, KnigaBiz.Ua