Бібліотеки майбутньогоКнижковий Арсенал

Бібліотеки майбутнього

Організатор — проект змін публічних бібліотек Києва

2018 рік у Києві став роком трансформації публічних бібліотек. Цього року реформа охоплює п’ять районів столиці, де бібліотеки поступово перетворюються на нові культурно-інформаційні простори.

Бібліотека ім. М. Костомарова — перший об’єкт, який Київ побачить у новому форматі вже наприкінці цього року. Переформатування стосується не лише реконструкції будівлі та зміни інтер’єру, а й функціоналу приміщення в цілому. Окрім стін, зміни стосуються безпосередньо й роботи бібліотеки — від нового графіку роботи до нової айдентики, від засад безбар’єрності простору до безкоштовних програм розвитку для дітей і підлітків, від розширення функціоналу районної бібліотеки до її просвітницької місії в усьому місті.

У межах «Книжкового Арсеналу» будуть проводитись екскурсії всередині нового приміщення бібліотеки ім. М. Костомарова, де ви зможете побувати, не залишаючи фестивального простору. Для цього буде достатньо одягнути VR-окуляри. Окрім того, ви дізнаєтеся про всі наявні програми публічних бібліотек у різних районах міста та, за бажанням, станете їхніми учасниками.