Книжковий фуршет 2018. Виставка шовкодруківКнижковий Арсенал

Книжковий фуршет 2018. Виставка шовкодруків

Куратори: Алевтина Кахідзе, Катерина Свіргуненко, Марина Самохіна

Організатор: IZONE

Уявіть себе серед майже трьох сотень шовкодруків, зроблених художниками, де ви, як справжній редактор або редакторка, на свій смак складаєте збірку. Вам важко обрати: шовкодруки гарно зроблені й кожен із них може претендувати на категорію інтелектуальної їжі, аби бути аркушем вашої збірки. Врешті-решт, ви робите вибір щодо власного «візуального обіду», який містить думки про «Кухню», «Секс» та «Український паспорт». Ви можете завітати на «кухню» «Книжкового фуршету», де на столі з шовкотрафаретним ситом можна надрукувати аркуш збірки власноруч. Або зазирнути у кімнату, де є тільки флуоресцент і візуальні змісти.

Ідея події належить кураторському дуету «Книжковий обід», ініційованому навесні 2007 року Алевтиною Кахідзе та Катериною Свіргуненко та зорієнтованому виключно на категорію книжок, створених художниками.

IZONE — відкрита майстерня шовкографії, яка займається ручним шовкотрафаретним друком і націлена, в першу чергу, на виробництво продуктів — тиражування плакатів та принтування на тканині або кераміці. Формат відкритої майстерні був обраний, щоб допомагати якомога більшій кількості людей освоїти техніку шовкотрафаретного друку.