Книжковий Арсенал

Бас Квакман

Нідерланди

Письменник, художник, директор Poetry International Rotterdam, організатор щорічного Міжнародного фестивалю поезії в Роттердамі (Poetry International Festival) і творець Poetry International WEB, одного з найважливіших міжнародних сайтів із поезією з різних країн.

Бас Квакман здобув освіту художника та викладача історії мистецтв і кілька років працював як незалежний митець. Після вивчення менеджменту та маркетингу у сфері мистецтва й культури став організатором подій у галузі візуального мистецтва, сучасної музики та літератури. Бас Квакман працював проектним менеджером та менеджером з маркетингу для двох основних мистецьких фондів у Роттердамі. У 1996 році він був співзасновником Tortuca журналу та видавництва для художніх і літературних творів, а в 2003 році став директором та укладачем програми щорічного Міжнародного фестивалю поезії в Роттердамі (Poetry International Festival).

Після публікацій у численних національних та міжнародних журналах Бас Квакман опублікував опублікував кілька власних книжок.

Міжнародний фестиваль поезії у Роттердамі вже майже п’ятдесят років є одним із провідних фестивалів світової поезії та головним міжнародним місцем зустрічей поетів, професіоналів у сфері літератури та прихильників поезії.

Пов'язані події