Таня РодіоноваКнижковий Арсенал

Таня Родіонова

координаторка Української програми

Перекладачка, редакторка, менеджерка культурних проєктів. Ініціаторка створення перекладацької групи «VERBація», засновниця та директорка Літературно-перекладацького фестивалю TRANSLATORIUM у Хмельницькому.

У 2019 році координувала перекладацьку резиденцію TRANSLATORIUM у Хмельницькому. Раніше працювала координаторкою літературного туру до Польщі «Cultour.UA», а також прес-секретаркою Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo» у Вінниці. У 2015 році перекладацька група «VERBація» спільно з іншими перекладачами представила на сцені Книжкового Арсеналу музично-поетичний проєкт «BEAT під БІТ» у кураторській програмі Настасії Євдокимової.

У 2018 долучилася до команди Книжкового Арсеналу як координаторка спецпроєктів, а з 2019 року координує Українську програму фестивалю.

«Українська програма формується із численних ідей видавців і літераторів, тому вона цікава перш за все своєю різноманітністю. А коли можеш розгледіти в ній об’єднуючі ланцюжки спільних актуальних для суспільства тем, розумієш, що це все не дарма».