Любов МорозоваКнижковий Арсенал

Любов Морозова

кураторка музичної програми

Музикознавиця, музична критикиня, теле- та радіоведуча. Художня керівниця Kyiv Symphony Orchestra. Кураторка музичної програми фестивалю Bouquet Kyiv Stage. Розробниця та лекторка низки курсів із нової музики та авангарду 1920-х у Києві та Харкові. Авторка близько тисячі статей, присвячених класичній і сучасній музиці у вітчизняній та іноземній періодиці.

У 2019 долучилася до команди Книжкового Арсеналу з двома кураторськими музичними програмами «Уявні танці» та «40 років гіп-гопу». На Х Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» курує програму «Циклопи печерного оптимізму».

«Назва цьогорічної музичної програми інспірована найдовшою у світі гіпсовою печерою, яка розташована в Тернопільській області. Загальна довжина її ходів становить понад 260 км. Печера має офіційний сайт і, як стверджують його розробники, власну душу. Назву «Оптимістична» їй фактично подарували скептики — спелеологи, які не вірили в успіх справи і презирливо називали першопрохідців-львів’ян «оптимістами». У свою чергу львівський спелеоклуб, який відкрив і продовжив картування печери, носить ім’я «Циклоп». Якщо зібрати всі назви докупи, з’являться трохи абсурдні «Циклопи печерного оптимізму». У фокусі програми — надзусилля митців, які залишались оптимістами у найжорстокіші часи, та нестерпна легкість гіпсових «пам’ятників собі» сучасних циклопів-віртуозів».