Сергій ЖаданКнижковий Арсенал

Сергій Жадан

куратор спеціальної письменницької програми «Вголос. Про себе»

Український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена» та ін.

Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені більш як двадцятьма мовами, зробивши автора одним із найвідоміших сучасних українських письменників. 2017-го року заснував «Благодійний фонд Сергія Жадана».
Цьогоріч вперше курує власну програму на Х Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

«Мені цікаво поговорити про межу між оптимізмом і песимізмом, надією та відчаєм, провадячи ці розмови на межі жанрів, стилів і напрямків. Тому наші розмови будуть поєднувати літературу й музику, інтерв’ю та перформанс, приватність та відкритість. Мені загалом здається, що все найцікавіше знаходиться на порубіжжі, на зламі формату, поза правилами й традиціями. Наші розмови — це такі закладки між сторінками книг: вони занурюють тебе в текст, який ти ніби й знаєш, але повертатись до якого не завжди готовий».