(Ре)контексти. ІсторіїЛабораторії

(Ре)контексти. Історії

У межах програми «(Ре)контексти. Історії» Лабораторії сучасного мистецтва «Мала Галерея», художникам та художницям, відібраним за результатами open call, було запропоновано перенести спостереження за повсякденністю, колективними та особистими історіями у площину мистецьких проектів. 

У стерильному галерейному просторі представлені роботи, що привносять особисті історії та локальні контексти у публічний доступ: чи то спостереження за людьми у нетверезому стані на Дарниці (Юлія Кисіль), чи то збір матеріалу із соцмереж, що фіксує проведення Дня Незалежності в Україні. Приватні історії постають тут у вигляді переживання соціалізації в офісному колективі через їжу (Віталій Янковий), відчуття дистанції та психологічної напруги під час перебування в школі (Міша Букша), або ж спостереження за анархічними змінами простору міст (Марія Павленко; Олександра Ковальова).

Виставка «(Ре)контексти. Історії» є результатом першої частини програми, друга частина та фінальна виставка відбудуться на початку 2020 року.

Учасники та учасниці виставки: Міша Букша, Юлія Кисіль, Олександра Ковальова, Катерина Лесів, Вікторія Миронюк, Анастасія Красножон, Галина Лаврінець, Костянтин Солодухін, Юрій Юдін, Тереза Яковина, Марія Павленко, Ярина Саєнко, Ольга Сало, Віталій Янковий.

У Малій Галереї виставка триватиме до 20 жовтня
Графік роботи: вівторок-неділя, 12:00-20:00
Вхід вільний

Проекти