NEOсвітній АрсеналОсвітнє

NEOсвітній Арсенал

NEOсвітній Арсенал — це фестиваль для юних мисткинь та митців, дослідниць і дослідників, що пропонує захопливу подорож світом, де наука та мистецтво взаємодіють і посилюються. Це 4-денний квест для дітей, батьків та вчителів, який розкриває освіту у грі та задоволенні.

У 2021 році Фестиваль триватиме з 30 вересня до 3 жовтня з 11:00 до 19:00.

Програма NEOсвітнього Арсеналу 2021.

Цього разу NEOсвітньому Арсеналі беруть участь понад півсотні учасників зі всієї України – музеї, організації-популяризатори науки та мистецтва, видавництва, виробники настільних ігор, благодійні фонди, творчі студії, театри та компанії, що мають освітні програми, побудовані за принципом edutainment (навчання через гру)

Інформація про квитки, безкоштовні години, групове та сімейне відвідування.

На фестивалі на вас чекають:

  • інтерактивна програма від учасників;
  • творчі лабораторії та майстер-класи;
  • вистави та перформанси;
  • мистецькі проєкти;
  • ярмарок розвивальних ігор та книжок.

Цьогорічна фокус-тема — «Різні разом». Це нагода обговорити співіснування різностей, інклюзію в найширшому її розумінні. Обговорення відбувається через гру й творчість, через практики неформальної освіти. На Фестивалі можна й потрібно сумніватися в правильності речей, до яких ми звикли, перевіряти на міцність свої переконання, виходити за межі, а інколи навіть бешкетувати. Бо порушення правил, перевірка кордонів — це теж спосіб вивчати світ. Фестивальний простір позбавлений оцінок та суджень. Тут немає тих, хто знає «як правильно». NEOсвітній Арсенал дає свободу обирати й помилятися, проходити шлях самостійно або з умілим педагогом-провідником. 

Подорож у світ різноманіття має три точки: «Людина», «Суспільство» та «Всесвіт». Учасники-музеї, школи, організації, гуртки та ініціативи з ухилом у точні та гуманітарні науки — допоможуть прокласти шлях цим світом. Кожен із них розповість про взаємодії — складні, багатошарові, пов’язані на різних рівнях. Взаємодія постійно відбувається всередині людини: взаємодіють емоції та думки, тіло, духовні й матеріальні бажання. Взаємодіють також і люди між собою (у сім’ї, поміж друзів, у суспільстві, на рівні країн) та у навколишньому середовищі. Природа має власні ланцюжки взаємодії між великими й малими організмами, цілими системами. У таких ланцюжках людина займає своє місце, взаємодіючи з природою на рівних або намагається підкорити її.

NEOсвітній Арсенал пропонує грати з усією серйозністю, за спільними правилами, але у власний унікальний спосіб — грати й отримувати інтелектуальне задоволення, вести діалоги та вчитися бути відкритими до різних ідей, мікроскопічних та велетенських світів.

Купити квитки на Фестиваль NEOсвітній Арсенал можна в касах Мистецького арсеналу або онлайн.

Карта сенсорної безпеки.

Соціальна історія для людей з розладами аутистичного спектру.