Міжнародна виставка ілюстрації «До речі, життя чудове»Книжковий Арсенал

Міжнародна виставка ілюстрації «До речі, життя чудове»

Клуб ілюстраторів Pictoric

Учетверте організовуючи міжнародну виставку на фестивалі «Книжковий Арсенал», Pictoric не лише представляє улюблених художників зі всього світу, але й використовує це як привід нагадати всім і самим собі: життя чудове. Ви й так щоранку прокидаєтеся з такою думкою і вона супроводжує вас протягом дня? Тоді тим більше ви підготовлені до цьогорічної події, де понад 50 іноземних та українських ілюстраторів представлять свої роботи як візуальну відповідь на вічне питання: «Що означає любити життя?».

У повсякденному житті часто стикаємося зі штучними «позитивними» картинками, які щось продають, з уїдливою карикатурою на політичні теми. Онлайн висміюємо ляпи та незвичні явища в численних мемах. Однак чи є альтернатива поспіхом створеним демотиваторам – сатира, яка спонукає рефлексувати над побаченим, прочитаним, пережитим? Нам досі бракує життєствердних творів, які говорили би «гумористично про вади» і «про пустощі, про вибрики на волі, про спалахи вітальні й життєлюбство, й гарячу кров», як писав Шекспір.

Цього разу у рамках виставки представлена візуальна панорама з ілюстративних постерів з п’яти континентів, автори яких походять з Польщі, Куби, Німеччини, Італії, Іспанії, Австрії, Франції, Норвегії, Південної Кореї, Аргентини, Бразилії, Японії, Португалії, Австралії, Чилі, Данії, Бельгії, ПАР, Ірану, Малайзії та інших країн.