Престур виставкою «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!»Про Нас

Престур виставкою «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!»

У четвер, 17 вересня, запрошуємо представників(иць) медіа до Мистецького арсеналу на престур виставкою «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!». Куратори(ки) виставкового проєкту — Соломія Савчук, Олександр Соловйов та Павло Гудімов — здійснять екскурс у творчий метод автора, розкажуть про контекст мистецтва 90-их та проведуть екскурсію.

Відвідати виставку можна буде протягом всього дня з 10:00 до 17:00. Зручний для вас час вкажіть в акредитаційні формі.
Акредитаційна форма буде закрита 16 вересня о 19:00.
Журналістам(кам), які пройшли акредитацію, необхідно мати при собі дійсне редакційне посвідчення.
Захід відбуватиметься із дотриманням карантинних норм. Будь ласка, користуйтеся респіраторами або масками весь час перебування на території Мистецького арсеналу.

Виставка «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!» розпочне роботу для відвідувачів 18 вересня об 11:00.

«Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!» — виставковий проєкт Мистецького арсеналу, що продовжує лінію репрезентації визначних імен у новітній історії українського мистецтва, до якої належать персональні виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп», «Кирил Проценко. Палкий» та «Олександр Гнилицький. Реальність ілюзії».
Ця виставка є унікальною для Мистецького арсеналу, адже відомий львівський художник Андрій Сагайдаковський особисто долучився до її створення — за два тижні митець перетворив майже 4 тисячі квадратних метрів простору Арсеналу в тотальну інсталяцію. Що дозволяє відвідувачам якнайповніше зануритися в творчість автора, побачити його метод в дії.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.