fbpx

Конкурс «Антитвір» 2020Освітнє

Конкурс «Антитвір» 2020

Карантин змусив нас перенести дати Книжкового Арсеналу, але він не стане на заваді Антитвору-2020!

X Книжковий Арсенал наразі перенесено на 2021 рік. Попередньо фестиваль  був запланований на 20–24 травня 2020 року.  У його фокусі – ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ. Тож запрошуємо учнів 8-11 класів традиційно взяти участь у літературному конкурсі без обмежень і цього року поміркувати над темою «Все буде добре. Чи ні?».

Visa підтримує конкурс та забезпечує призи для фіналістів та переможців конкурсу. Переможці отримають сертифікати на курси письменницької майстерності, а фіналісти конкурсу  –  призи від Visa.

Так, ми живемо в непевні і тривожні часи, але тим більше важливо писати історії – для себе, сучасників та наступних поколінь. Бокаччо під час епідемії написав «Декамерон», а що напишете ви? Яку позицію оберете, оптиміста чи скептика? Цього разу ми не робимо жодних обмежень у жанрі та об’ємі тексту: ми приймаємо фантастичні оповідання й реалістичні щоденники, есе, вірші, п’єси та критичні огляди книжок на тему епідемій.

Журі конкурсу:
Катерина Кисельова – журналістка онлайн видання Освіторія.Медіа. 
Юля Козловець – координаторка дитячої програми Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».
Таня Стус – керівниця проекту « Барабука» , фахівчиня з дитячого та підліткового читання.
Світлана Цуркан – керівниця відділу освітніх програм Мистецького арсеналу. 

Умови конкурсу:
Роботи українською мовою у довільному стилі та формі приймаються до 18:00 22 травня 2020 року на адресу [email protected]. У назві листа пишіть «Ваше прізвище_Антитвір».
Ми оцінюємо твори за такими критеріями: оригінальність думки, структурність викладу та загальна грамотність. Роботи топ-20 фіналістів будуть опубліковані на нашому сайті, а церемонія нагородження переможців відбудеться в онлайн форматі.

Проекти