Кирил Проценко. ПалкийВиставки

Кирил Проценко. Палкий

Кирил Проценко. Палкий
Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10-12
Київ, Київська область 01010

З 21 червня до 29 липня 2018 року у Мистецькому арсеналі тривала виставка «Кирил Проценко. Палкий».

На виставці представлені твори Кирила Проценка, що в мистецтві проявив себе як «людина-оркестр», як художник-універсал. Тут сплітаються в одне найрізноманітніші види, теми, жанри, періоди, серії, медіуми — від оригінальної техніки випалювання до фотографії, відео, кіно та інсталяції.

У фокусі проекту представлено пірографічну серію «Випалювач», де відкрито обігруються та імплантуються прийоми кітчу й архетипи масової культури.

Кирил Проценко (1967 – 2017 рр.) — учасник сквоту «Паризька комуна», працював переважно у трансавангардному живописі. Свідомі буквалізм і баналізація, з яких раптом виникає гострий конфлікт — головна риса, властива не тільки полотнам автора, а і його творчості в цілому.

Олександр Соловйов

куратор проекту

«На виставці представлено весь творчий шлях Кирила Проценка. Він був художником широкого діапазону — як із зображального, так і з технічного поглядів. Він проявив себе як «людина-оркестр», як художник-універсал. Тому і виставка є узагальнювальною та багатопрофільною. Тут сплітаються в одне найрізноманітніші види, теми, жанри, періоди, серії, медіуми. Тут відчутна і головна ідея його творчості, пов’язана з вогнем як художнім інструментом і символом»

Команда

  • Куратор проекту

    Олександр Соловйов

  • Дизайн експозиції

    Георгій Сенченко

Партнери


Архів