NEOсвітній Арсенал 2020Освітнє

NEOсвітній Арсенал 2020

Бунт проти стандартної системи освіти та непереборне бажання її оновлення лягли в основу освітнього фестивалю «NEOсвітній Арсенал».

NEOсвітній Арсенал — це поєднання й взаємне підсилення культури й науки, мистецтва й технологій. Це 4-денний квест для дітей, батьків та вчителів. Це фестиваль, що прагне розвернути освіту в гру та насолоду, у вільне мислення й дискусію. Це про освіту, яка виховує творців культури, а не лише її споживачів.

У 2020 році фестиваль відбувся з 27 лютого до 1 березня.

У NEOсвітньому Арсеналі беруть участь музеї, бібліотеки, інституції культури, організації-популяризатори науки, інші інституції та компанії, що мають освітні програми, побудовані за принципом edutainment (навчання через гру) та дотичні до фокус-теми фестивалю.

На фестивалі представлені:

  • інтерактивна програма від учасників;

  • творчі лабораторії та майстер-класи;

  • театральні вистави;

  • мистецькі спецпроєкти;

  • ярмарок розвивальних ігор та книжок;

Фокус-тема фестивалю 2020 року – «Супермозок: ліва/права півкуля».
Використовуючи структуру й архітектуру людського мозку як концептуальну рамку, NEOсвітній Арсенал створює різноманітне, насичене й повне викликів середовище. Середовище NEOсвіти. Простір Мистецького арсеналу, як і мозок, поділено на праву та ліву частини – такі собі уявні півкулі. У правій – дещо більше активностей, присвячених мистецтву та творчості, в лівій – науці та технологіям.

Завантажити програму фестивалю можна тут

Під час фестивалю ми дізнаємося більше про будову мозку, сон, навчання та розвиток через гру, візьмемо участь у спеціальних програмах від українських музеїв, побачимо книжки різних країн світу, побуваємо на уроках справедливості, разом створимо власні історії та оживлятимемо їх за допомогою доповненої реальності, будемо збирати роботів і програмувати їх, дізнаємося більше про літературу, моду та кіно, випробуємо свої тактильні відчуття та інтуїцію, будемо вчити англійську, проходити квести та вікторини, а також творити, досліджувати та грати.

Фото та відео з Фестивалю 2020 року: