NEOсвітній Арсенал 2020Освітнє

NEOсвітній Арсенал 2020

Бунт проти стандартної системи освіти та непереборне бажання її оновлення лягли в основу освітнього фестивалю «NEOсвітній Арсенал».

NEOсвітній Арсенал — це поєднання й взаємне підсилення культури й науки, мистецтва й технологій. Це 4-денний квест для дітей, батьків та вчителів. Це фестиваль, що прагне розвернути освіту в гру та насолоду, у вільне мислення й дискусію. Це про освіту, яка виховує творців культури, а не лише її споживачів.

У 2020 році фестиваль відбувся з 27 лютого до 1 березня.

Учасниками фестивалю стали музеї, бібліотеки, заклади культури, популяризатори науки, інші установи та організації які мають з освітні програмами за принципом edutainment (навчання + гра) та пов’язані з основною тематикою фестивалю.

Фестиваль поєднував:

  • інтерактивну програму від учасників;

  • творчі лабораторії та майстер-класи;

  • театральні вистави;

  • мистецькі спецпроєкти;

  • ярмарок розвивальних ігор та книжок.

Фокус-тема фестивалю 2020 року – «Супермозок: ліва/права півкуля».

Використовуючи структуру й архітектуру людського мозку як концептуальну рамку, NEOсвітній Арсенал створив різноманітне, насичене й повне викликів середовище. Простір Мистецького арсеналу, як і мозок, було розділено на праву і ліву частини — такі собі уявні півкулі. Права — діяльність більше присвячена мистецтву та творчості, ліва — науці та техніці.

Завантажити програму фестивалю можна тут

Під час фестивалю відвідувачі дізналися більше про будову мозку, сон, процеси навчання та розвитку через ігри, взяли участь у спеціальних програмах українських музеїв, побачили книги з усього світу, відвідали уроки справедливості, створили власні історії та оживили їх за допомогою доповненої реальності, проектували і програмуватимуть роботів, дізнавалися більше про літературу, моду та кіно, перевіряли тактильні відчуття на інтуїцію, вивчали англійську, проходили квести та вікторини — творили, досліджували та грали.

Фото та відео з Фестивалю 2020 року: