Лекція «Інститут Деросту: Вступ до дезростаючого урбанізму»Виставки

Лекція «Інститут Деросту: Вступ до дезростаючого урбанізму»

Лекція «Інститут Деросту: Вступ до дезростаючого урбанізму»

У п’ятницю, 7 червня, о 18.30 у Малій Галереї Мистецького арсеналу відбудеться лекція-розмова з колективом METASITU у межах виставки «Інститут Деросту».
Під час лекції «Інститут Деросту: Вступ до дезростаючого урбанізму» колектив METASITU представить свої напрацювання та розкажуть про методики, які вони використовують для перенесення парадигми росту та їхньої роботи у сфері урбаністичного дезростання в Україні.  Дезростання, або деріст – неологізм, що виник у процесі підготовки проекту METASITU та походить від слова ‘décroissance’ у французькій та ‘degrowth’ в англійській мові. Деріст є політичним, економічним та соціальним рухом, заснованим на екологічній економіці, антиспоживацькій та антикапіталістичній ідеї.
Скорочення населення є реальністю у багатьох постіндустріальних містах світу, а також в Україні. METASITU, зі своєю ініціативою «Інститут Деросту», кидають виклик глибоко вкоріненому у капіталістичну риторику поняттю «зростання» у поселеннях, що скорочуються, аби почати розмову, яка б віднайшла альтернативи для забезпечення добробуту для громадян таких міст.
Мова події: англійська

У Малій Галереї Мистецького арсеналу виставка триває до 16 червня.
Графік роботи Малої Галереї :
вівторок—неділя, 12:00—20:00
Вхід вільний