fbpx

Абонементи Мистецького арсеналу на 2020 рік вже у продажу!Про Нас

Абонементи Мистецького арсеналу на 2020 рік вже у продажу!

Наші абонементи на 2020 рік вже у продажу!

Персональний або сімейний річний абонемент дає право на необмежене відвідування впродовж 2020 року усіх виставок Мистецького Арсеналу, освітніх та розважальних заходів в рамках цих виставок. Абонемент тактож є вхідним квитком на всі дні та події фестивалів Книжковий Арсенал (20-24 травня) та NEOсвітній Арсенал (27 лютого – 1 березня), а ще на проєкти літературної та лабораторії сучасного мистецтва в будівлі Старого Арсеналу та на літній сцені, де Мистецький арсенал виступає в ролі Головного Організатора.

Персональний абонемент розрахований на одну особу віком від 18 років та коштує 600 гривень.

Сімейний абонемент дає змогу на вхід для 2 дорослих та 2 дітей віком 12-18 років. Коштує сімейний абонемент 1200 гривень.

Абонементи можна придбати у касі Мистецького арсеналу, а також замовити телефоном 098-799-18-25 – їх вам надішлють поштою. Про можливість купівлі електронного абонементу буде повідомлено додатково.

Абонемент не розповсюджується на спеціальні події, де Мистецький врсенал виступає в ролі співорганізатора чи майданчика для проведення заходу.

Наявність абонементу не звільняє від необхідності реєстрації для участі в події, якщо так передбачено умовами конкретної події.

Абонемент дійсний до 31 грудня 2020 включно.