Мистецький арсенал перезапускає освітній фестивальПро Нас

Мистецький арсенал перезапускає освітній фестиваль

Бунт проти стандартної системи освіти та непереборне бажання її оновлення лягли в основу освітнього фестивалю Мистецького арсеналу. Разом із освітнім відділом над розробкою концепції і назви фестивалю працювали учасники Підліткової Ради Мистецького арсеналу. Підліткова Рада складається з шанувальників Мистецького арсеналу віком від 12 до 17 років, які беруть активну участь у роботі інституції як волонтери.

NEOсвітній Арсенал — це 4-денний квест для дітей, батьків та вчителів; фестиваль, що поєднує і взаємно підсилює культуру і науку, мистецтво і технології.

Нова назва «NEOсвітній Арсенал» прагне розвернути освіту у гру та насолоду, у вільне мислення і дискусію. Це про освіту, яка виховує авторів культури, а не лише її споживачів.
NEOсвітній Арсенал відкриється у четвер, 27 лютого 2020 року і триватиме чотири дні.

Фестиваль складатиметься з тематичної програми від учасників, мистецьких проєктів, перформансів та концертів, лекцій, дискусій, воркшопів та ярмарку.

Фокус тема NEOсвітнього Арсеналу у 2020 році — «Супермозок: ліва/права півкуля».
Вся культура і наука, мистецтво і технології – результат взаємодії мільярдів нейронів. Але як відбувається ця взаємодія? Як працює людська пам’ять і що впливає на здатність до навчання? Чи дійсно у художників домінує права півкуля, а у математиків – ліва?
Використовуючи структуру і архітектуру людського мозку як концептуальну рамку, NEOсвітній Арсенал створить різноманітне, насичене і повне викликів середовище, якого потребує молодий мозок для пошуку відповідей на ці питання. Середовище NEOсвіти.

Мистецький арсенал запрошує до участі у NEOсвітньому Арсеналі музеї, бібліотеки, інституції культури, організації-популяризатори науки, інші інституції та компанії, що мають освітні програми, побудовані за принципом edutainment (навчання через гру) та дотичні до фокус-теми фестивалю. Мистецький арсенал прагне об’єднати у своєму просторі тих, хто так само мріє про оновлення системи освіти та реалізує це прагнення у своїй діяльності.

Подати заявку на участь у фестивалі можна за лінком.
Дедлайн
– до 18:00 31 січня.  
З правилами участі можна ознайомитися тут.

Задля підсилення освітньої компоненти, з 2015 року Мистецький арсенал провів чотири освітні фестивалі, що поєднали представників українських музеїв, освітніх організацій, залучивши також учасників зі сфер технологій та інновацій. У 2020 році фестиваль відбудеться за вдосконаленою концепцію та оновленою програмою. Планується, що NEOсвітній Арсенал відвідає понад 10 000 людей та візьме участь понад 30 інституцій.