fbpx

ПОПТРАНС. Дистанційне баченняЛабораторії

ПОПТРАНС. Дистанційне бачення

Часто спонтанна та несвідома, несерйозна та іноді провокативна, але візуально приваблива неформальна художня сцена Ужгорода досі не досліджена та не описана історією мистецтва. 
Арт-група Поптранс була створена у 1996 році як спротив консервативному мистецькому осередку. Учасники групи бажали незалежного висловлювання, а тому у своїй практиці переосмислювали питання свободи творчості та масової культури. У роботах Поптрансу поєднуються естетика поп-арту, концептуальний підхід та іронічна рефлексія повсякденності пострадянського контексту Закарпаття. 
Мала Галерея Мистецького Арсеналу представить виставку «ПОПТРАНС. Дистанційне бачення. Мистецькі практики Ужгорода 90х—00х».  У проекті будуть представлені колективні та індивідуальні практики основних учасників арт-групи — живопис, тексти, самвидави, відеодокументація виставок та перформансів, а також фотографії з архівів художників. 
Учасники та учасниці: Вадим Харабарук, Роберт Саллер, Павло Ковач старший, Наталія Шевченко, Андрій Стегура, Марсель Онисько та інші тимчасові учасники. 
У межах проекту планується підготовка друкованого видання про неформальне мистецтво Ужгорода. 

Виставка триватиме до 5 травня.

Проекти