fbpx

Другий радіефір проєкту «Подолання гравітації. Мистецтво як спосіб бути вільними в умовах несвободи»Освітнє

Другий радіефір проєкту «Подолання гравітації. Мистецтво як спосіб бути вільними в умовах несвободи»

20 листопада у Мистецькому арсеналі відбувся другий радіоефір спільного проєкту з UA: Радіо Культура «Подолання гравітації. Мистецтво як спосіб бути вільними в умовах несвободи». Гостем програми став український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв. Ведучі програми – Ірина Слівінська, продюсерка UA: Радіо Культура та Олеся Островська-Люта, генеральна директорка Мистецького арсеналу.
Трансляція прямого ефіру на UA: Радіо Культура відбувалая прямо з виставки «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації» у Мистецькому арсеналі.  Послухати розмову другого радіоефіру можна тут.

13 листопада в ефірі UA: Радіо Культура стартував проєкт «Подолання гравітації. Мистецтво як спосіб бути вільними в умовах несвободи». Це спільний медіапроєкт Мистецького арсеналу та UA: Радіо Культура про творчість як реалізацію свободи в умовах фізичного ув’язнення чи обмеження прав і свобод. Проєкт має формат радіобесід, прямий ефір ведуть із Мистецького арсеналу, де триває виставка «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації»
Розмову з пешим гостем програми релігієзнавцем Ігорем Козловським можна послухати тут.

Проекти