«Серце землі»: відкрито акредитацію для представників медіаПро Нас

«Серце землі»: відкрито акредитацію для представників медіа

У п’ятницю, 25 листопада 2022 року, Мистецький арсенал відкриває виставку сучасного українського мистецтва «Серце землі». У фокусі цієї виставки взаємозв’язки між землею, людиною, якій дорога ця земля, і продовольством, народженим із їхньої взаємодії.

Запрошуємо представників та представниць медіа отримати акредитацію й завітати на престур та офіційне відкриття виставки.

Престур для акредитованих представників та представниць медіа відбудеться 25 листопада о 16:00.

Для отримання акредитації, будь ласка, заповніть гугл-форму за посиланням.

ОТРИМАТИ АКРЕДИТАЦІЮ

На виставці «Серце землі» будуть представлені роботи 16 українських художників та художниць: Катерини Алійник, Олександра Бурлаки, Каті Бучацької, Богдани Войтенко, Ксенії Гнилицької, Андрія Достлєва і Лії Достлєвої, Анни Звягінцевої, Нікіти Кадана, Жанни Кадирової, Алевтини Кахідзе, Катерини Лисовенко, Дарини Мамайсур, Еліаса Парвулеско, Антона Саєнка та Олени Турянської. Відвідувачі зможуть побачити роботи, створені протягом 2014–2022 років, а також ті, що були створені спеціально до виставки.

Більше про концепцію виставки «Серце землі» читайте за посиланням.

У п’ятницю, 25 листопада, виставка «Серце землі» буде працювати* з 16:00 до 19:00.

*Мистецький арсенал буде працювати відповідно до графіка стабілізаційних відключень електроенергії у місті Київ. У випадку аварійних відключень електроенергії ми додатково повідомимо графік роботи у наших соцмережах.

**Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.