Мистецький Фонд Екстреної Допомоги: звіт за два місяці роботиПро Нас

Мистецький Фонд Екстреної Допомоги: звіт за два місяці роботи

Щоб подолати наслідки російського вторгнення та загрози, які несе війна, зокрема і для української мистецької спільноти, Мистецький арсенал, ГО «Музей сучасного мистецтва» (MOCA), видання «Заборона» та галерея The Naked Room створили Мистецький Фонд Екстреної Допомоги.

Наша мета — надання допомоги незалежним художникам, кураторам, арт-менеджерам, дослідникам, письменникам та культурним НУО в Україні. Для цього ми збираємо внески від приватних осіб та адмініструємо пожертви від міжнародних мистецьких та благодійних організацій. Також ми пропагуємо сучасну українську культуру як потужний інструмент зміцнення позицій України серед демократичних народів світу.

За два місяці Фонд зібрав майже 3 млн гривень, з яких 65% — це інституційна підтримка, 33% — внески приватних осіб і 2% — кошти, перераховані компанією, чий бізнес не пов’язаний з мистецтвом.

Звіт про перший місяць роботи читайте за посиланням.

Докладніше про результати роботи Фонду за два місяці в інфографіці:

Також Фонд розпочав співпрацю з The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts. Завдяки щедрому внеску від партнера у розмірі 50 000$ Фонд має можливість створити стипендіальну програму для українських художників/художниць та дієвців культури, щоб підтримати їхню роботу в умовах війни. Незабаром розповімо про деталі програми та імена перших стипендіатів.

Стежте за новинами Фонду, підтримуйте внесками, подавайте заявки на підтримку. Митці та працівники культури мають право жити, бути в безпеці та продовжувати свою роботу.

Фінансове та операційне управління фондом здійснює громадська організація «Музей сучасного мистецтва» (MOCA).