Мистецький Фонд Екстреної Допомоги: звіт про місяць роботиПро Нас

Мистецький Фонд Екстреної Допомоги: звіт про місяць роботи

Щоб подолати наслідки російського вторгнення та загрози, які несе війна зокрема і для української мистецької спільноти, Мистецький арсенал, ГО «Музей сучасного мистецтва» (MOCA), видання «Заборона» та галерея The Naked Room створили Мистецький Фонд Екстреної Допомоги. За місяць із дня заснування спільними зусиллями Фонд нафандрейзив майже 2,5 млн гривень і підтримав 246 людей.

Докладніше в інфографіці:

Фонд покликаний забезпечити безперервність та розвиток українського культурного процесу в умовах війни через надання допомоги незалежним художникам, кураторам, арт-менеджерам, дослідникам, письменникам та культурним НУО в Україні. Для цього ми збираємо внески від приватних осіб та адмініструємо пожертви від міжнародних мистецьких та благодійних організацій. Також ми пропагуємо сучасну українську культуру як потужний інструмент зміцнення позицій України серед демократичних народів світу.

Стежте за новинами Фонду, підтримуйте внесками, подавайте заявки на підтримку. Митці та працівники культури мають право жити, бути в безпеці та продовжувати свою роботу.

Фінансове та операційне управління фондом здійснює громадська організація «Музей сучасного мистецтва» (MOCA).