Мистецький арсенал у 2021 роціПро Нас

Мистецький арсенал у 2021 році

Мистецький арсенал публікує звіт про свою діяльність у 2021 році — звіт, який був написаний командою інституції вже під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну від 24 лютого 2022 року. Призма війни, що триває, не могла не вплинути на аналіз нашої річної діяльності та написання текстів про неї. Однак цьогорічний звіт було створено з усвідомленням необхідності збереження історії інституції та тих досягнень, яких Мистецький арсенал здобув за 2021 рік. Повний текст звіту запрошуємо прочитати за посиланнями.

Головні цифри року:

Комунікації у 2021 році:

  • 130 відео на Youtube-каналі, 27 000 годин переглядів;
  • 164 000 унікальних відвідувачів на сайті Мистецького арсеналу;
  • 90 000 унікальних відвідувачів на сайті Книжкового Арсеналу;
  • 51 відео онлайн-програми Книжкового Арсеналу.

Генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта:

«Чи має значення звіт за 2021 рік — текст настільки, здається, прозаїчний — перед лицем війни, неймовірних людських страждань і щоденних загроз? Зрештою, на тлі нових пріоритетів кожної української інституції культури щодо безпеки культурного надбання і донесення українського голосу до міжнародної спільноти? Ми впевнені, що так.

Віримо, що наші щорічні звіти — це не лише інформування сучасника, актуальне тут і зараз, а й матеріали для майбутнього дослідника історії. Зокрема, історії українських культурних інституцій, діячів культури й процесів творчої сцени загалом».

ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІТ