Мала Галерея Мистецького арсеналу запрошує на виставку (Ре)контексти. ФрагментиПро Нас

Мала Галерея Мистецького арсеналу запрошує на виставку (Ре)контексти. Фрагменти

3 липня Лабораторія сучасного мистецтва Мала Галерея вдруге відкриває для відвідувачів виставку (Ре)контексти. Фрагменти. Перше відкриття виставки відбулося 4 березня, однак вже за тиждень карантин тимчасово зупинив роботу Малої Галереї Мистецького арсеналу. 

Учасники та учасниці виставки: Ксенія Білик, Юлія Ельяс, Олена Загребіна, Алла Сорочан, Даниїл Шуміхін, група Старко\Мартинчук, мистецько-кураторська колаборація Богдан Мороз\Юрій Поліщук, Тереза Яковина\Павло Сусляков

На межах виставки (Ре)контексти. Фрагменти молоді художники та художниці осмислюють  плинність часу через особистий досвід, географію місця, виявляють його видозміни та крихкість. Представлені роботи звертаються до фіксування «білих плям» у міському просторі,  постправди та локальних історій, що репрезентують різні стратегії проявлення та осмислення минулого. 

Під час карантину Мала Галерея прийняла виклик вийти в онлайн-формат. Про свої роботи учасники виставки (Ре)контексти. Фрагменти розповіли на сторінці Малої Галереї у Facebook. На сайті Мистецького арсеналу можна ознайомитися з дослідницькими матеріалами менеджерів та молодших кураторів Малої Галереї про фотоархів Олександра Ранчукова та виклики партисипативного мистецтва. Також була проведена онлайн-екскурсія виставкою «Балада про дитинство» молодої фотографки Поліни Полікарпової в межах першого епізоду онлайн-проєкту «Моделювання»

Виставка (Ре)контексти. Фрагменти є результатом другої частини програми (Ре)контексти. Історії присвяченої дослідженням колективної та особистої історії. В межах програми завдяки консультаціям експертів та спільних обговорень у групі учасники та учасниці мали можливість допрацювати та реалізувати свої проєкти.

Виставка триватиме до 30 серпня.
Вхід вільний.
Подія виставки у Facebook тут

Графік роботи галереї:
вівторок − неділя з 12:00 −до 20:00