Моделювання: Поліна Полікарпова. Балада про дитинствоЛабораторії

Моделювання: Поліна Полікарпова. Балада про дитинство

Чи проект може бути показаний у просторі галереї залежить від багатьох умов. На виставках ми бачимо лише відібрані роботи митців, тоді час як більшість матеріалу зберігається на жорстких дисках як чернетки або work in progress. У межах довготривалого онлайнпроєкту «Моделювання» нам цікаво у діалозі з запрошеними автор_ками уявити ці фотографії в експозиції та віртуально пройтись Малою галереєю у прямій трансляції. Проєкт «Моделювання» реалізується у межах фотографічного напрямку Лабораторії сучасного мистецтва Мистецького арсеналу на 2020 рік з метою дослідження медіуму фотографії та можливостей її репрезентації.

У першій віртуальній виставці Малої Галереї молода українська фотографиня Поліна Полікарпова покаже фотографічну серію «Балада про дитинство», роботу над якою розпочала у 2017 році. Через фотографію Полікарпова розповідає особисту історію про речі та середовище, що формували її в дитинстві. 

«У роботі над серією мені хотілося використовувати «кіношні» методи (кастинг, перебільшення реальних подій для ефекту іронії), а також розповісти величезну історію, справжню подорож у минуле, оскільки на початку зйомок я усвідомила, що моє покоління художників і фотографів  активно використовує ностальгію і надихається своїм локальним контекстом», – говорить Поліна Полікарпова.

Поліна Полікарпова — українська фотографиня. Народилася у 1992 роціку в Харкові. Закінчила  Харківську державну академію дизайну та мистецтв, де отримала ступінь бакалавра з мистецтвознавства. Живе та працює в Києві. Поліна аналізує свій життєвий досвід через фотографію, створюючи візуальні розповіді.

Відкриття виставки відбулося 21 травня в Zoom-зустрічі з фотографкою. Трансляцію можна переглянути на FB-сторінці Малої Галереї.

Проекти