Державне управління справами оголосило кандидатів для участі в повторному конкурсі на посаду директора Мистецького арсеналуПро Нас

Державне управління справами оголосило кандидатів для участі в повторному конкурсі на посаду директора Мистецького арсеналу

Орган управління Мистецького арсеналу — Державне управління справами — оголосив список кандидатів на посаду генерального директора Національного культурно-мистецького та музейного комплексу. До нього увійшли 6 осіб, зокрема Ярослав Биструшкін, Ольга Босак, Алла Демура, Михайло Кулиняк, Оксана Мельничук та тимчасово виконуюча обов’язки генерального директора Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта. З повним переліком документів кандидатів на посаду генерального директора можна ознайомитись на сайті ДУС.

Також Державне управління справами оголосило дату проведення першого засідання конкурсної комісії для проведення повторного конкурсного добору на посаду генерального директора ДП “НКММК “Мистецький арсенал” — 27 серпня 2021 року.

22 липня 2021 року було оголошено персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсного добору на посаду директора Мистецького арсеналу. До комісії увійшли: Олег Векленко, Гліб Вишлінський, Євген Бистрицький, Олександра Коваль, Наталія Кривда, Мирослава Лубківська, Ірина Подоляк, Ахтем Сеітаблаєв, Тетяна Філевська.

Нагадаємо, що перший конкурс на посаду генерального директора Мистецького арсеналу не відбувся через брак більшості голосів хоча б в одного кандидата/кандидатки. За результатами таємного голосування чотири голоси отримав ексміністр культури 2010−2012 років Михайло Кулиняк, три голоси — Олеся Островська-Люта. Переможцем конкурсу вважається кандидат або кандидатка, що отримали більшість голосів — а саме п’ять.

16 липня Державне управління справами призначило тимчасово виконуючою обов’язки генерального директора Олесю Островську-Люту.