Державне управління справами призначило виконувача обов’язки генерального директора Мистецького арсеналуПро Нас

Державне управління справами призначило виконувача обов’язки генерального директора Мистецького арсеналу

Виконувачкою обов’язків генеральної директорки Мистецького арсеналу призначено Олесю Островську-Люту. Її 5-річний контракт на посаді директорки закінчився 14 липня, проте нового директора не було обрано в результаті конкурсу. Державне управління справами оголосило повторний конкурс на цю посаду і поки не обрано нового директора, керувати інституцією буде виконувачка обов’язків.

Олеся Островська-Люта, фото: repor.to

ДУС приймає документи від претендентів на посаду директора Мистецького арсеналу упродовж 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу. Строк проведення конкурсу — не більше 2-х місяців з дня оголошення.

Претенденти на посаду мають відповідати таким кваліфікаційним вимогам: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

6 липня конкурсна комісія не змогла обрати нового директора Мистецького арсеналу, тому було оголошено повторний конкурс. Під час голосування жодна з кандидатур не отримала необхідних 5 балів. Найбільшу кількість голосів — 4 з 9 — отримав ексміністр культури 2010−2012 років Михайло Кулиняк, Олеся Островська-Люта отримала 3 голоси, по одному голосу отримали Наталія Заболотна та Ірина Кислян.