День вільного відвідування на виставці «Серце землі»Про Нас

День вільного відвідування на виставці «Серце землі»

Мистецький арсенал запрошує відвідувачів та відвідувачок безкоштовно завітати на виставку «Серце землі»

Наступної середи, 15 лютого, усі охочі зможуть оглянути виставку сучасного українського мистецтва, яка представляє роботи 16 українських митців та мисткинь. Виставка буде відкрита* з 11:00 до 15:00.

У межах Дня вільного відвідування відбудуться безкоштовні екскурсії:

  • о 12:00
  • о 14:00

Докладно про концепцію виставкового проєкту

Фото: Олександр Попенко © ДП НКММК «Мистецький арсенал»

Окрім того, в просторі виставки завжди можна:

🔷 поспілкуватися з медіаторами, які розкажуть про концепцію виставки, її учасників і представлені роботи;

🔷 залишити на стікерах запитання кураторам виставкового проєкту (дошка #ЗапитайКураторів_МА знаходиться у вхідній зоні). Відповіді ми опублікуємо згодом у сторіз Instagram Мистецького арсеналу.
Попередні відповіді закріплені у highlights.

🔷 взяти на адмінстійці захопливий квест для дітей та підлітків. Різноманітні завдання змусять подумати, покреативити, пограти і навіть помалювати. А винагородою будуть класні наліпки!

🔷 взяти на адміністійці Сімейну сумку з творчими завданнями та майстер-класом (для малечі 4–7 років). У ній ви знайдете підказки про те, як просто поговорити про мистецтво з найменшими поціновувачами на прикладі однієї з робіт на виставці.

*Графік роботи Мистецького арсеналу може змінитися через безпекову ситуацію в Україні. Про всі зміни, зокрема про екстрені відключення світла, ми повідомимо в соціальних мережах! Слідкуйте, будь ласка, за оновленнями.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.

Фото: Олександр Попенко © ДП НКММК «Мистецький арсенал»