Акредитація ЗМІ на прем’єру вистави «Заручники»Про Нас

Акредитація ЗМІ на прем’єру вистави «Заручники»

Мистецький арсенал запрошує на прем’єру вистави «Заручники» за п’єсою британського драматурга Девіда Едгара «Pentecost» 6,7, та 8 жовтня. Вперше п’єса одного із найвідоміших драматургів сучасності, Девіда Едгара звучить українською мовою. 18 акторів, 10 різних мов, справжній спецназ, реінкарнація Троцького, мультимедійна сценографія і неймовірний простір другого поверху Мистецького арсеналу.

Запрошуємо представників засобів масової інформації на прем’єрний показ вистави 6 жовтня о 19:00. Акредитація за посиланням.

Церква. Мечеть. Стайня. Камера тортур. Склад продовольчих товарів. Арсенал. Кладовище. Це історія однієї покинутої церкви, де знайдено сенсаційну фреску. Місцева мистецтвознавиця стверджує, що Ренесанс почався у Східній Європі. Ймовірно, історія Західного мистецтва буде кардинально переписана. Міністерство Культури, націоналісти, Голова Суду, Католицька та Православна церкви, міжнародні експерти та місцева кураторка вступають у боротьбу за цінний живопис, з яким кожен пов’язує своє світле майбутнє. Але усе змінюється, коли церкву захоплюють біженці…

Робота театральної лабораторії Мистецького арсеналу з п’єсою «Pentecost» демонструє повний цикл адаптації драматургічного європейського тексту до українського культурного контексту – «від перекладу до вистави». Роботу над матеріалом було розпочато у 2017 році з перекладу п’єси  українською мовою та друком видання у «Видавництві Анетти Антоненко». На другому етапі відбулися сценічні читання, які відвідав сам автор. Довготривалий проект роботи з текстом класика сучасної британської драми фіналізує прем’єра вистави у Мистецькому арсеналі.

Девід Едгар  –  один з найбільш знакових представників британської генерації драматургів post–1960. Автор понад 60 п’єс, які ставилися в Royal National Theatre, з 1976 року на правах довгострокової асоціації – в Royal Shakespeare Company, Birmingham Repertory Theatre, Royal Court, багатьох театрів США, Канади, Східної, Центральної та Західної Європи, Австралії.

Ольга Данилюк – режисерка-постановниця вистави «Заручники», кураторка Театральної лабораторії Мистецького арсеналу «Другий поверх». Докторка наук, театральна режисерка і дизайнерка. Навчалася у Львівській Академії Мистецтв, закінчила магістратуру MA Scenography, під керівнивництвом Peter Brooks, в Central Saint Martins College, University of Arts, London. Свою творчу кар’єру в театрі починала в Нью Йорку асистенткою відомої бродвейскої дизайнерки Ann Hould-Ward. Працювала як театральна дизайнерка і режисерка у США, Великій Британії, Росіі, Італії.

«Ставлю за мету розвиток нових перформативних форм в Україні, налагодження міжнародної творчої співпраці, формування інтердисциплінарного підходу у практиці і теоріі театру та розвиток інноваційних методів взаємодії театру з новими технологіями».

Під час вистави відбудеться виставка робіт студентів кафедри сценографії та екранних мистецтв НАОМА де будуть представлені макети та ескізи до вистав, як реалізованих так і не здійснених. На виставці відвідувачі матимуть нагоду зазирнути «за лаштунки» процесу створення театрального висловлення.

Режисерка-постановниця вистави «Заручники»: Ольга Данилюк
Режисер асистент: Дмитро Захоженко
Сценографія: Федір Александрович
Костюми: Ольга Данилюк
Музичне рішення: Стас Фірсов
Художник по світлу: Євген Копйов
Проекційне відео: Олександр Безверхий
Мультимедійний інженер: Станіслав Гольтваниченко

Акторський склад:
Олівер – Олексій Дорічевський
Габріела – Юля Лінник
Лео – Максим Канюка
Отець Бойович – Олег Шушпанніков
Отець Карої – Денис Яров
Клеопатра, Дівчинка – Мілана Бекова
Міністр Чаба – Ігор Чебан
Раїф – Володимир Надутченко
Абдул – Влад Матвійчук
Єдлікова – Лариса Семирозуменко
Секретарка, Поліціантка, Тоні – Анна Червінська
Аміра, Віоленчилістка – Ганна Глухенька
Ясмін – Єлизавета Цілик
Пусбас, Григорій, Перший Солдат – Дмитро Гирявець
Антоніо, Другий Солдат – Вова Гурін
Фатіма – Інна Бульботко
Ніко, Швед – Дмитро Вовчук
Троцький – Федір Александрович

Розклад:
6 жовтня – 19:00
7 жовтня – 19:00
8 жовтня – 19:00

Вартість квитка – 180 грн.
Квитки