Різдвяний арсенал

Січ 08 2019 Published by under

З 14 до 18 грудня 2016 року у Мистецькому арсеналі святковий фестиваль Різдвяний Арсенал!

Шукаєте різдвяного тепла у засніженому місті? Свята мешкають у Мистецькому арсеналі!

Вже третій рік Арсенал запрошує людей будь-якого віку і професій прийти і відчути дух Різдва. Цього року це дух Різдва у великому місті, де на свята кожен поспішає додому з руками, повними подарунків, і головою, повною думок про близьких.

У програмі Різдвяного Арсеналу:

 • Різдвяний концерт від Країни ФМ у день відкриття за участі: Ілларія, гурт ВРОДА, дитячий фольклорний ансамбль ZERNYATKO, Марія Бурмака, Тоня Матвієнко, Олег Скрипка.
 • Казкова інтерактивна квест-вистава від Glowberry «Поспішай на свято» за мотивами книги «Мама поспішає додому»
 • Ярмарок з подарунками від найкращих українських брендів для дітей та дорослих
 • Книжкова секція
 • Розважальні та освітні активності
 • Майстер-класи та концерти
 • Дитяча дискотека та паперове шоу від Видавництва Старого Лева
 • Фудкорти та святкові смаколики 
 • Інноваційний освітній проект «Арсенал Ідей»
 • Безліч цікавих розваг на будь-який смак

Коментарі Вимкнено до Різдвяний арсенал

РІЗДВЯНИЙ АРСЕНАЛ

Гру 19 2018 Published by under

Казка поруч ‒ варто лише простягнути руку, повірити і подарувати її своїм близьким!

Фестиваль «Різдвяний Арсенал» запрошує на найвеселішу, найяскравішу та найрізноманітнішу підготовку до свят, адже саме тут можна отримати заряд чудового настрою на весь різдвяний сезон. Подарунки на будь-який смак, приємний і цікавий родинний відпочинок, захоплюючі майстер-класи, музичні виступи, тематичні програми ‒ все це створить ваш новорічний настрій ‒ світлий і радісний. Якщо Вам хочеться наблизити свято, вибрати найкращі подарунки для дорогих людей, порадувати дітей і друзів подіями, що запам’ятовуються надовго, сховатися від зими в атмосфері затишку і творчості, фестиваль «Різдвяний Арсенал» гостинно відкриє двері в казку ‒ у світ добра і щастя.

У ПРОГРАМІ ФЕСТИВАЛЮ:

– Казкова інтерактивна квест-вистава «Новорічні пригоди Аліси в Країні Чудес»,
– концертна програма та масштабний ігровий простір,
– майстер-класи, non-stop  та квест  «Подарунки до Різдва»,
– beauty-corner та святкові фотозони,
– candy-bar, фудкорти та безліч різноманітних смаколиків,
– ярмарок подарунків для дітей і дорослих від більш ніж 100 кращих майстрів України;
– Пошта Святого Миколая;,
– дитячі книги та видання про мистецтво;
– низка цікавих книжкових подій для дітей і дорослих;  
– майстер-класи від українських ілюстраторів та чарівні читання казок;
– численні цікаві розваги на будь-який смак!

Коментарі Вимкнено до РІЗДВЯНИЙ АРСЕНАЛ

Х ART-KYIV Contemporary 2015

Гру 18 2018 Published by under

ART-KYIV Contemporary – щорічний форум художніх проектів.

Десятий рік поспіль ART-KYIV Contemporary демонструє процеси, які відбуваються в сучасному мистецтві в Україні, таким чином, стаючи індикатором домінантних тенденцій і тем. Представляючи щороку симптоматичний зріз творчих пошуків та знахідок ART-KYIV сьогодні – це простір для художньої комунікації, дискусій, досліджень, обміну та навчання. Змінивши декілька років тому свій формат з комерційної виставки на форум проектного висловлювання, ART-KYIV став більш мобільним не лише за рахунок долучення до нього нових учасників, а й завдяки можливості представляти проекти з актуальним компонентом, експериментом та широкими медійними можливостями. 

Спецпроект DIALOGIA. Українське мистецтво в часи без назви.
З нагоди десятиліття форуму ART KYIV  Contemporary
Кураторська група: Олександр Соловйов, Аліса Ложкіна, Соломія Савчук, Ілля Заболотний. 

DIALOGIA представляє актуальний зріз українського мистецтва. Це спроба фіксації змін, що відбулися у вітчизняному суспільстві і мистецтві внаслідок травматичних трансформацій останніх років. Порушився звичний порядок речей, а новий стан суспільства між миром та війною не має остаточного визначення. Ми поки що не наважуємося дати ім’я цим змінам і дозволяємо собі застосувати до нашої епохи звичну для мистецтва дефініцію – “Без назви”. 

Більшість робіт буде створено у режимі work in progress спеціально для виставки у Мистецькому Арсеналі. Під масштабний проект буде задіяно незвичну локацію – другий поверх музейно-виставкового центру. Альтернативний експозиційний маршрут розбиває звичне уявлення про топографію Арсеналу і наштовхує на нові форми сприйняття мистецького проекту як тотальної інсталяції, де автономні роботи художників різних поколінь, регіонів, технологічних та видових вподобань формують спільний простір діалогу щодо найактуальніших соціальних і індивідуальних наративів.  Аура майстерні з її інтимністю і водночас, лабораторним духом постійного експерименту стане головним обертоном проекту.

Спецпроект «Музейне зібрання. Українське сучасне мистецтво 1985-2015 рр. з приватних колекцій».
40 найбільших українських колекціонерів представлять зі своїх колекцій найкращі роботи 70 митців. 

Цей спецпроект сформований з робіт, які для виставки надали 40 найбільших українських колекціонерів. Добірка найбільш знакових робіт з приватних колекцій представить зріз українського мистецтва з другої половини 1980х років до сьогодення. Внесок колекціонерів в контексті збереження мистецьких творів важко переоцінити, водночас важливою залишається їхня демонстрація у публічному просторі – споглядання і осмислення художніх робіт припиняє бути ексклюзивним правом колекціонера, а стає надбанням громадськості.

Коментарі Вимкнено до Х ART-KYIV Contemporary 2015

Мистецька Масниця

Гру 21 2017 Published by under

З 7 по 13 березня в Мистецькому Арсеналі відбулось святкування Масниці ‒ зустрічі весни, пробудження всього живого. За допомогою фольклорних колективів, народний майстрів і митців ми прагнемо повернути традиції українських гулянь і обрядів з їхньою характерною життєрадісністю, почуттям гумору та оптимізмом.

Кожен день тижня перед Великим постом ‒ Колодія ‒ має своє значення, символіку та подієвість. «Щасливий вівторок», «Пісна п’ятниця», «Чорна неділя» ‒ це ігри, ворожіння, співи, які походять з дохристиянських часів. Те, що традиції Колодія дійшли до нас крізь віки та несприятливі історичні обставини – справжнє диво, яке не можна пропустити!

Чому на Масницю українці їдять вареники? Хто такий Коструб і навіщо його спалювати? Як наворожити собі нареченого? Мистецький Арсенал допоможе дізнатися безліч цікавих фактів про одне з найулюбленіших свят молоді та дітлахів!

Цього року Мистецька Масниця проходила під час роботи виставки «Марія Примаченко. Неосяжне». Кожен, хто завітав на Колодійне святкування, зможе побачити унікальні роботи мисткині ‒ її власний Космос, світ образів, який вражає своєю яскравістю та метафоричністю.

Щоб краще зрозуміти творчий метод Марії Примаченко, ближче познайомитися з традиціями народного мистецтва, Мистецький Арсенал пропонував відвідати майстер-класи з малювання, які проводив учень художниці, заслужений майстер народної творчості України ‒ Іван Приходько.

У програмі Мистецької Масниці:

 • вироби народних майстрів
 • хенд-мейд подарунки
 • фуд-корти з національними стравами
 • стилізовані фотозони
 • музичні концерти
 • майстер-класи від художників та майстрів

Також під час проекту працював новий етап освітнього проекту для дітей та родин АРСЕНАЛ ІДЕЙ, який пройшов повне оновлення та будується за проектним принципом, представляючи окремі творчі простори на загальну тему Місто майбутнього.  Новий Арсенал Ідей представив проекти – Нове місто, Неконтрольований живопис, Розумний дім, Природа і ми, Фінанси і розвиток.

Коментарі Вимкнено до Мистецька Масниця