Відкрита лекція-дискусія Алана Ґудмена «Виклики в освіті та мистецтві у 21-му столітті»Освітнє

Відкрита лекція-дискусія Алана Ґудмена «Виклики в освіті та мистецтві у 21-му столітті»

Алан Ґудмен – президент Інституту міжнародної освіти (Нью-Йорк, США). Основна місія Інституту міжнародної освіти – поглиблення взаєморозуміння між народами Сполучених Штатів та інших країн – як і раніше має вирішальне значення для забезпечення миру і процвітання. Історія Інституту вирізняється новаторськими підходами до особливостей кожної країни і світової кризи, які, звичайно ж, впливають і на функціонування системи вищої освіти. Після Другої світової війни Інститут допоміг Держдепартаменту США створити Програму імені Фулбрайта для сприяння взаєморозумінню між США та іншими країнами.

Вирішення глобальних проблем потребує глобального обміну знаннями, З огляду на це Інститут, як і раніше, активно сприяє міжнародним діалогам і співпраці, щоб зробити світ менш небезпечним. За підтримки урядових установ, фондів і корпорацій, програми ІМО дозволяють майбутнім лідерам в усіх галузях суспільства отримати доступ до освіти світового рівня і діяти на благо своїх громад.

У ці складні часи в усьому світі мистецтво стало універсальною мовою, і в музеях ми можемо шукати не єдину відповідь чи перспективу, а дискусійні площадки для вивчення різних точок зору.

Проекти