Семінар Ришарда Клющинського «Мистецтво і наука як теоретичний і кураторський виклик»Освітнє

Семінар Ришарда Клющинського «Мистецтво і наука як теоретичний і кураторський виклик»

У межах освітньої програми проекту «FLASHBACK. Українське медіа-мистецтво 1990-х.» відбувся семінар Ришарда Клющинського «Мистецтво і наука як теоретичний і кураторський виклик».

Ришард Клющинський - професор культурно-медійних досліджень у Лодзькому університеті, Польща, де є головою Школи медіа та аудіовізуальної культури. Професор Академії образотворчих мистецтв у Лодзі. Він пише про нові медіа-мистецтва, кіберкультуру, теорію засобів масової інформації та комунікації, інформаційне та мережеве суспільство, експериментальне кіно та відеоарт. Клющинський критично досліджує питання сучасної теорії мистецтва, авангарду та сучасних художніх практик, є куратором численних міжнародних художніх виставок.

На базі програми "Зустріч мистецтва та науки" у 2011 році Ришард Клющинський створив Центр сучасного мистецтва “Laznia” в Гданську. 

Під час семінару Клющинський обговорив завдання, які тенденції art & science ставлять перед людьми мистецтва: художниками, кураторами, галеристами. Він представив різні форми art & science, звертаючись до виставок, які відбувалися в рамках програми. Він також проаналізував різні концепції співпраці між мистецтвом і наукою, та конкретні підходи та роботи художників, запрошених до програми.

Семінар відбувся за підтримки Польського Інституту у Києві.

Проекти