Перформанс «Високовольні Ізолятори»Освітнє

Перформанс «Високовольні Ізолятори»

Перформанс усної історії про "бізнесмена" 90-х років, колишнього мера з провінційного міста Слов'янськ Донецької області, Валентина Рибачука. Частина його кар'єри будувалась на порушеннях закону та у тісному зв'язку з кримінальним авторитетом та представниками політичної / урядової еліти. 

Історія, що записана жителем Слов’янська, який працював у карному розшуку, є відправною точкою і доповнена цитатами з книжки “Окрема реальність” Карлоса Кастанеди. Перформанс пропонує розглядати події кримінального світу крізь призму філософії езотеричного автора, книги якого були популярні у ті часи. Таке співставлення має на меті задати питання і простежити, що є для нас морально-етичні норми і яке ми відводимо їм місце у нашому житті зараз, який є зв’язок між минулим і сьогоденням, якої якості зміни відбулись в українському суспільстві з 90-х. 

Також автори перформансу намагаються реалізувати роботу за принципом "швидкорозчинності". Це передбачає спробу вільного використання концентрованих фрагментів тексту, пластики, відео та аудіо задля створення ефекту імітації вистави, сюжету, персонажів, та драми.

Показ відбудеться у форматі work-in-progress, по закінченню планується дискусія.

Євген Черников – актор.
Павло Юров – режисер.

Перформанс відбудеться у межах виставки «Швидкорозчинний час» та тематичних вихідних «Повсякденність 90х. Кримінальна романтика».

Проекти