Абонементи Мистецького арсеналу на 2020 рік вже у продажу!
Наші абонементи на 2020 рік вже у продажу!
Персональний або сімейний річний абонемент дає право на необмежене відвідування впродовж 2020 року усіх виставок Мистецького Арсеналу, освітніх та розважальних заходів в рамках цих виставок. Абонемент тактож є вхідним квитком на всі дні та події фестивалів Книжковий Арсенал (20-24 травня) та NEOсвітній Арсенал (27 лютого – 1 березня), а ще на проєкти Літературної лабораторії та Лабораторії сучасного мистецтва в будівлі Старого Арсеналу та на літній сцені, де Мистецький арсенал виступає в ролі Головного Організатора.
Персональний абонемент розрахований на одну особу віком від 18 років та коштує 600 гривень.
Сімейний абонемент дає змогу на вхід для 2 дорослих та 2 дітей віком 12-18 років. Коштує сімейний абонемент 1200 гривень.
Абонементи наразі можна придбати онлайн, а також замовити телефоном 098-799-18-25.
Абонемент не розповсюджується на спеціальні події, де Мистецький арсенал виступає в ролі співорганізатора чи майданчика для проведення заходу.
Наявність абонементу не звільняє від необхідності реєстрації для участі в події, якщо так передбачено умовами конкретної події.
Абонемент дійсний до 31 грудня 2020 включно.
Наші плани на 2020 рік:
27 лютого — 1 березня – фестиваль NEOсвітній Арсенал. Це 4-денний фестивальний квест, що поєднує і взаємно підсилює культуру і науку, мистецтво і технології. Фокус-тема: «Супермозок: ліва/права півкуля». Під час події простір Арсеналу перетвориться на велетенський активний мозок. Подорожуючи простором, ви створите нові нейронні зв’язки, а, можливо, й цілу мережу, пірнете в глибини пам’яті та вирушите у подорож уявою за допомогою мистецьких проєктів. А також спробуєте на собі результати діяльності різних функціональних зон мозку й неодмінно навчитеся поєднувати логіку та творчість
19 березня – 3 травня — виставка «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть». Мистецький арсенал присвятив виставку українській друковані графіці від початку 20 століття і до сьогодення, її трансформаціям, традиціям і новаторству. Близько 500 робіт більше 100 авторів розкажуть про еволюцію української графіки. Павло Маков, Георгій Нарбут, Віктор Ігуменцев, Михайло Бойчук, Олександр Сухоліт, Олеся Джураєва, Давид Беккер, Олег Тістол, Зіновій Кецало, Яків Гніздовський, Альбіна Ялоза, Роман Сельський, Олександр Аксінін – це лише невелика кількість з сузір’я авторів, чиї роботи презентують на виставці.
20 – 24 травня — ювілейний X Книжковий Арсенал. Фокус-тема цьогорічного Книжкового Арсеналу — ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ. Куратором фокусної теми став літературознавець, кандидат філологічних наук Ростислав Семків. Також до кураторської команди Х Книжкового Арсенал увійшли: Сергій Жадан, куратор письменницької програми, Ольга Жук, кураторка програми з книжкового дизайну, Любов Морозова, кураторка музичної програми, Юлія Козловець, координаторка фестивалю, кураторка Дитячої програми, Оксана Щур, кураторка Міжнародної програми, Оксана Хмельовська, кураторка програм із професійного розвитку, Таня Родіонова, координаторка Української програми, Ірина Славінська, кураторка спеціальної програми, Соломія Савчук, координаторка мистецьких проєктів, Віра Кружиліна, технічна директорка фестивалю.
ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ — наскрізна тема, що проявлятиметься у запропонованих кураторами подіях і проєктах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». На відвідувачів очікують п’ять днів кураторських програм, велика Дитяча програма, перформативні та музичні події, філософська та професійна програми, виставкові проєкти, поетична сцена, територія графічної прози, програма з фантастики, науково-популярна програма, спеціальні програми для ілюстраторів і дизайнерів та виставка-ярмарок.
11 червня – 3 серпня — виставка «Андрій Сагайдаковський. Декорації». Масштабна персональна виставка представить увазі відвідувачів творчу лабораторію художника і спеціально створену ним для виставки тотальну інсталяцію, архівні матеріали (фото і відео), визначні роботи митця з музейних та приватних збірок.
1 жовтня – січень 2021 – виставка «Футуромарення». Це мультидисциплінарний проєкт, присвячений темі футуризму в Україні 1910–1930-х років: як потужного чинника модернізації та мистецького експерименту та як системи ідеологічних поглядів новітньої доби. Виставку доповнять перформативна, музична, літературна та кінематографічна програми.
Кінець жовтня – січень 2021 — виставка «Енциклопедія архітектури України». За допомогою різноманітних експонатів, від макетів та фотографій до VR та AR об’єктів, виставка представить значущі та цікаві зразки архітектурного надбання України, знакові проекти і об’єкти ЮНЕСКО, архітекторів та архітекторок, стилі й архітектурні школи, містобудування і нереалізовані проекти.