Живопис нон-стоп | Лекція Оксани БаршиновоїВиставки

Живопис нон-стоп | Лекція Оксани Баршинової

Живопис нон-стоп | Лекція Оксани Баршинової

У суботу, 3 серпня, о 14:00 запрошуємо на лекцію Оксани Баршинової «Внутрішнє кіно» Олега Голосія: живопис напередодні постмодерної доби» у межах освітньої програми виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп».

Живопис Олега Голосія надзвичайно цікавий з огляду на його постійну рухливість і відсутність сталої авторської манери в класичному розумінні. Радше його можна ідентифікувати за образами чи специфічним світовідчуттям – вразливим й романтичним. Творчий процес художника часто описують як «внутрішнє кіно», тобто безпосередню трансляцію підсвідомого, своєрідний потік сновидінь наяву, що здаються не написаними, а наче «проявленими» на полотні.
Зрештою, переживши впродовж короткого творчого життя (неповних шість років) кілька змін художньої мови, Голосій вийшов до мистецтва, натхненного фотографією і кіно, позначивши в такий спосіб початок нової доби постмедіального живопису.
Оксана Баршинова – мистецтвознавиця, завідувачка науково-дослідним відділом мистецтва ХХ-ХХІ ст. у Національному художньому музеї України. Співкураторка виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп.

📣 Після лекції о 15:30 відбудеться презентація книги-каталогу «Олег Голосій. Живопис нон-стоп». 

Лекція супроводжується перекладом жестовою мовою.
Вхід за квитком на виставки у Мистецькому арсеналі.