Вистава «Заручники»Виставки

Вистава «Заручники»

Вистава «Заручники»
Церква. Мечеть. Стайня. Камера тортур. Склад продовольчих товарів. Арсенал. Кладовище. Це історія однієї покинутої церкви, де знайдено сенсаційну фреску. Місцева мистецтвознавиця стверджує, що Ренесанс почався у Східній Європі. Ймовірно, історія Західного мистецтва буде кардинально переписана. Міністерство Культури, націоналісти, Голова Суду, Католицька та Православна церкви, міжнародні експерти та місцева кураторка вступають у боротьбу за цінний живопис, з яким кожен пов’язує своє світле майбутнє. Але усе змінюється, коли церкву захоплюють біженці…
 
Театральна лабораторія Мистецького арсеналу «Другий поверх» запрошує на прем’єру вистави «Заручники» за п’єсою відомого британського драматурга Девіда Едгара «Pentecost» 6, 7  та 8 жовтня у Мистецькому арсеналі.
 
Вперше епічна п’єса Девіда Едгара звучить українською мовою! Автор — один з найвідоміших драматургів сучасності, знаний за численними п’єсами та адаптаціями для Національного Театру Лондона, Королівської Шекспірівської Компанії та BBC. Його роботи неодноразово ставали лауреатами нагород: Society of West End Theatres Best Plays, Tony Award (USA), Plays and Players Award for Best Play.
 
Вистава також вразить своїм епічним розмахом: 18 акторів, 10 різних мов, справжній спецназ, реінкарнація Троцького, мультимедійна сценографія і неймовірний простір другого поверху Мистецького арсеналу.
 
Режисерка: Ольга Данилюк (Листи незнайомому другу з Нью Йорка).
Другий режисер: Дмитро Захоженко (фіналіст TakingtheStage 2017).
Сценограф: Федір Александрович.
 
Розклад:
6 жовтня – 19:00
7 жовтня – 19:00
8 жовтня – 19:00