Відкриття виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп»Виставки

Відкриття виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп»

Відкриття виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп»

У четвер, 13 червня, о 18:30 запрошуємо до Мистецького арсеналу на відкриття виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп».
До експозиції виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп» увійдуть близько 70 полотен, 50 графічних творів, 40 фотографій, архівні матеріали з 20 музейних та приватних збірок України, а також маєтку художника Олега Голосія. Також за допомогою сучасних мультимедійних засобів будуть представлені найцікавіші варіанти експозиційних рішень 1990-х рр., втілених на зарубіжних виставках за життя автора.
У рамках відкриття виставки відбудеться перформанс медіа-художника Ujif_Notfound, який за допомогою мультимедійних систем перетворить двір Мистецького арсеналу на унікальний аудіо-візуальний простір, що існуватиме лише протягом виступу. Для своєї інсталяції Ujif_Notfound використовує спеціально підготовлені алгоритмічні програми (патчі), створені у середовищі у max/msp/jitter. Технічна підтримка – PHOTINUS studio.

Олег Голосій є одним із митців української Нової хвилі та художників групи, що сформувалась навколо майстерень «Паризької комуни» в Києві. Зірка української художньої сцени, що має великий вплив на творчість інших художників не лише в Україні.
Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Відкриття виставки – 13 червня о 18:30.
Початок перформансу – 13 червня 21:00.
Вхід вільний

Виставка триватиме з 13 червня до 11 серпня у Мистецькому арсеналі.