Відкриття IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»Виставки

Відкриття IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»

Відкриття IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»

22 травня запрошуємо на відкриття IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»

У день відкриття ми підготували для вас насичену програму подій:
15:00 – Відкриття виставки-ярмарку
17:00 – Презентація проекту «Ветеранська література на Книжковому Арсеналі», спеціального проекту Мистецького арсеналу та письменників-ветеранів у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України. Література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами, буде представлена на спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу, де також відбуватимуться автограф-сесії авторів.
18:00 Відкриття фестивалю. Церемонія нагородження переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн»
19:00Відкриття виставки «Обабіч». Куратор проекту Єжи Онух і фотографи Віктор Марущенко та Марк Невілл пропонують поглянути на місце й кордони уявного або фізичного сусідства між людьми, людьми і місцем, людьми і часом.
19:00 – дискусія «Qirim-Крим-Qrimea. Півострів, що об’єднує» у межах фокус-теми Книжкового Арсеналу «Сусідство: відкрите питання». Учасники: Лариса Денисенко, Алім Алієв, Катерина Калитко, Сеяре Кокче, Аліє Кенжалієва, Анатолій Дністровий. Організатори: МЦПД, ПРООН, Кримський Дім.
20:00 – роздІловI. Перформанс «Поезія/музика/візуалізація – знаки взаємодії». Спеціальний проект агенції АртПоле. Перформанс є інтердисциплінарним твором, найбільша художня цінність якого — взаємодія між літературою, музикою, візуальним образом, — що резонує з фокус-темою цьогорічного фестивалю. Авторка ідеї Оля Михайлюк, поет Сергій Жадан, композитор Олексій Ворсоба, Томаш Сікора, Сергій Пілявець та інші учасники проекту презентують перформанс на Книжковому Арсеналі. За підримки Сulture Bridges.

А також: тисячі книжок, зустрічі з українськими та іноземними авторами, автограф-сесії, презентації, події кураторських програм, лекції, дискусії, перформанси, спеціальні проекти та виставки, ярмарок ілюстраторів та багато іншого.

Книжковий Арсенал триватиме з 22 до 26 травня у Мистецькому арсеналі.