Показ фільмів Олексія РадинськогоВиставки

Показ фільмів Олексія Радинського

Показ фільмів Олексія Радинського

7 березня о 19:00 у Малій Галереї Мистецького арсеналу відбудеться показ фільмів та зустріч із режисером Олексієм Радинським. Зустріч організована у межах виставки «Архітектура. Громада. Час» у партнерстві з 5.6 magazine. На зустрічі будемо дивитись та обговорювати дві фільми «Київський фільм. Перший епізод» (2017, 8’), «Зсув» (2016, 28’).

«Київський фільм. Перший епізод» (2017, 8’)
Будівництво Подільського мосту в Києві триває з 1993 року. Цей довгобуд став символом неспроможності міської влади забезпечити мешканців життєво необхідною інфраструктурою. Протягом останніх десяти років будівництво цього мосту було заморожене, і мешканці прилеглих територій прилаштували його до власних потреб. Цей міст став місцем, де можна усамітнитись, отримати екстремальні відчуття чи провести ділову зустріч. Недобудованим мостом можна навіть дістатися з одного берега Дніпра на інший – щоправда, з певним ризиком для власного життя.
Світова прем’єра фільму відбулася на міжнародному кінофестивалі короткометражного кіно в Оберхаузені, українська – на фестивалі кіно та урбаністики 86 (Славутич).

Режисер: Олексій Радинський Продюсерка: Люба Кнорозок Оператор: Максим Савченко Звукорежисер: Андрій Борисенко Монтаж: Микола Базаркін, Олексій Радинський Корекція кольору: Артем Сірченко Подяка Йоанні Варші, Катерині Міщенко

«Зсув» (2016, 28’)
Герої цього фільму, за їхніми словами, будують “суспільство, яке докорінно відрізняється від усього, що нас оточує”. Це відбувається в самому центрі Києва, на території, відвойованій у міста природою. Зсув ґрунту, деградація міської політики та розпад суспільних зв’язків призвели до появи безвладного, непідконтрольного анклаву в центрі міста. Так виникає ідея “утопії тут і тепер”, у створенні якої беруть участь вуличні художники, музиканти, перформери тощо.
Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Пам’яті Олексія Демченка (1982-2015) Режисер: Олексій Радинський Оператори: Саша Бойко, Макс Савченко Додаткове відео: Андрій Піддубняк, Олексій Радинський Монтаж: Микола Базаркін, Олексій Радинський Звукооператор: Олександр Горбунов Корекція кольору: Андрій Довгий Лінійна продюсерка: Люба Кнорозок Продюсерка: Світлана Зінов’єва Музика: HDSH, Метрострой Клан Подяка Ксенії Борчевській, Іллі Власюку, Юрію Євдокименку, Сергію Климку, Дані Косміній, Лесі Кульчинській, Ігорю Мадієвському, Наталі Нешевець, Микиті Оліфіренку, Олександру Пархоменку, Максиму Попову, Кірі Рождественській, Ігорю Соколову, Лесі Стрельбіцькій, Ганні Цибі, Dima Fatum Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно Олексій Радинський – режисер-документаліст, публіцист. Його фільми брали участь у кінофестивалях DOK Leipzig, Оберхаузен, Ґуанахуато, Watch Docs (Варшава), Одеському МКФ, 86 (Славутич), Nowe Horyzonty (Вроцлав), а також в e-flux (Нью-Йорк), S A V V Y Contemporary (Берлін), Інституті сучасного мистецтва (Лондон) тощо. Його фільм “Люди, які прийшли до влади” (у співавторстві з Томашем Рафою) переміг у національному конкурсі кінофестивалю Docudays (2016).

Олексій Радинський – режисер-документаліст, публіцист. Його фільми брали участь у кінофестивалях DOK Leipzig, Оберхаузен, Ґуанахуато, Watch Docs (Варшава), Одеському МКФ, 86 (Славутич), Nowe Horyzonty (Вроцлав), а також в e-flux (Нью-Йорк), S A V V Y Contemporary (Берлін), Інституті сучасного мистецтва (Лондон) тощо. Його фільм “Люди, які прийшли до влади” (у співавторстві з Томашем Рафою) переміг у національному конкурсі кінофестивалю Docudays (2016).

Вхід вільний