Поезія буднів / Зенова, Лаюк, Воган, КоробчукВиставки

Поезія буднів / Зенова, Лаюк, Воган, Коробчук

Поезія буднів / Зенова, Лаюк, Воган, Коробчук

Запрошуємо 6 червня о 20:00 на перший поетично-музичний перформанс в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Літню програму поетично-музичних перформансів «Поезія буднів» відкриють дві унікальні колаборації електронних музиканток і культових поетів. Вперше свої експерименти із межами виразності слів і звуків об’єднають Настя Воган і Павло Коробчук, Ніка Зенова і Мирослав Лаюк.

Ніка Зенова — учасниця дуету Diser Tape, що виник у 2010 і є частим гостем фестивалів експериментальної електронної музики в Україні і за кордоном. В минулому Ніка професійна скрипалька, що декілька років грала у військовому оркестрі на ударних. Працює у жанрах електро, мінімал авангард та даб, створюючи власну естетику сумішами шумів, ритмів, сухим загостреним символічним синтезом рефлексій.
Мирослав Лаюк — автор 3 поетичних книжок і 2 романів, PhD і викладач Києво-Могилянської академії, ведучий програми «Час поезії» на UA: Суспільне. Упорядник «Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття». Вірші перекладені на 10 мов, нагороджені Премією Фундації Ковалевих, «Літакцент року», «Смолоскип». Пісні на слова Мирослава виконують Dakh Daughters та Oy Sound System. У 2018 видання Kyiv Post включило його до рейтингу Top 30 Under 30.
Настя Воган — музикантка, відома на українській електронній сцені під псевдонімом Cyclones Slowly Rose. Має класичну освіту джазової піаністки та композиторки, навчається в аспірантурі Національної музичної академії імені П.І. Чайковського. В недалекому минулому Настя діджейка і засновниця власної серії вечірок Leisure. Авторка релізу Spray.
Павло Коробчук — поет і письменник, написав і видав шість поетичних збірок, два романи і книгу оповідань. Двадцять разів вигравав поетичні слеми. Твори Павла перекладено на англійську, німецьку, італійську, польську, литовську, білоруську, словацьку, сербську та російську мови. Лауреат премії ім. Бориса Нечерди, «Смолоскип», поетичного конкурсу імені Нестора Літописця , премії ім. Б. І. Антонича “Привітання життя». Павло грає на барабанах і пише електронну музику.

Вартість квитка – 150 гривень. Спеціальна пропозиція – один квиток для двох. Купуючи один квиток на подію, ви маєте можливість відвідати подію вдвох.
За квитком можна відвідати виставку «Обабіч» до 20:00.
Квиток можна купити тут.

«Поезія буднів» —  поетично-музичні перформанси по четвергах в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Події об’єднають різножанрову поезію та музику з України та закордону, щоб створити унікальний досвід переживання буденності через занурення у метафорично-акустичні образи. Поезія і музика уявляються інструментами, що допомагають помітити красу простих щоденних досвідів мешканців міста. Спільний проект із Літературною лабораторією Мистецького арсеналу.
Кураторки програми — Анна Хвиль і Оксана Щур.
У межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» — близько 50 подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Повна програма подій