Перформанс Марка Невілла, Аліс Лакнер та Імке ЛіхтваркВиставки

Перформанс Марка Невілла, Аліс Лакнер та Імке Ліхтварк

Перформанс Марка Невілла, Аліс Лакнер та Імке Ліхтварк

18 червня о 21:00 запрошуємо на інтердисциплінарний мистецький проект «Пісні та історії зі сходу України» фотографа Марка Невілла (Лондон), мецо-сопрано Аліс Лакнер (Берлін) і піаніста Імке Ліхтварк (Берлін).
У своїх подорожах сходом України Марк Невілл зустрічався з людьми, щоб створити їхні портрети і зафільмувати, як вони виконують улюблені традиційні пісні. Оперна співачка Аліс Лакнер переклала записи англійською і німецькою та створила партитуру. Перформанс побудовано на живому виконанні пісень, відео-інсталяції та фотографії. Проект переплітає соціальне дослідження війни та переміщення, документальну фотографію та сучасну інтерпретацію традиційних народних пісень зі сходу України та Києва.

Марк Невілл — британський художник, що працює на перетині мистецтва та документалістики, досліджуючи функціонування фотографії в суспільстві. Він прагне змінити традиційну роль соціальної документалістики.
Аліс Лакнер — мецо-сопрано, закінчила Кельнську школу музики як вокалістка у 2015 та Вільний університет Берліна як соціологиня у 2018 році.

Подія відбувається в рамках спеціальної програми виставки «Обабіч» у Мистецькому арсеналі.
Вхід за квитком до Мистецького арсеналу.
UPD: 18 червня виставки у Мистецькому арсеналі працюватимуть до 21:00. Квиток дає можливість відвідати виставку «Обабіч» та  виставку «Олег Голосій. Живопис нон-стоп» до 21:00 у день події.