Онлайн-подія «Моделювання: Поліна Полікарпова. Балада про дитинство»Виставки

Онлайн-подія «Моделювання: Поліна Полікарпова. Балада про дитинство»

Онлайн-подія «Моделювання: Поліна Полікарпова. Балада про дитинство»

У першій віртуальній виставці Малої Галереї молода українська фотографиня Поліна Полікарпова показує фотографічну серію «Балада про дитинство», роботу над якою розпочала у 2017 році. Через фотографію Полікарпова розповідає особисту історію про речі та середовище, що формували її в дитинстві.

Виставка відбувається в межах довготривалого онлайн-проєкту «Моделювання», що реалізується  Лабораторією сучасного мистецтва Мистецького арсеналу з метою дослідження медіуму фотографії та можливостей її репрезентації. 

«У роботі над серією мені хотілося використовувати «кіношні» методи (кастинг, перебільшення реальних подій для ефекту іронії), а також розповісти величезну історію, справжню подорож у минуле, оскільки на початку зйомок я усвідомила, що моє покоління художників і фотографів  активно використовує ностальгію і надихається своїм локальним контекстом», – говорить Поліна Полікарпова.

Поліна Полікарпова — українська фотографиня. Народилася у 1992 роціку в Харкові. Закінчила  Харківську державну академію дизайну та мистецтв, де отримала ступінь бакалавра з мистецтвознавства. Живе та працює в Києві. Поліна аналізує свій життєвий досвід через фотографію, створюючи візуальні розповіді.

Відкриття виставки відбулося 21 травня в Zoom-зустрічі з фотографкою. Трансляцію можна переглянути на FB-сторінці Малої Галереї.